[quote name='Ulka18']Kierownik robi na moja prosbe porzadki na stronie. Nie ma sensu wystawiac psow, ktore maja juz domy. Na razie doszedl do strony 5tej.[/quote]
Też uważam, że nie ma sensu wystawiać tych, które mają domy, tylko trzeba o tym wiedzieć.