Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Wstawiałm mieleckie ONeczki i ONkowate szczeniaczki do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9475952#post9475952[/URL]
  2. Ulka18, czy te szczeniaki to będą duże? Na oko ze zdjęcia wygladają na mixy ONków. Jeśli tak jest to mogłabym je dać na OwP, tam zaglądają miłośnicy Onków. Tylko muszę wiedzieć na pewno.
  3. Pewnie tak, ale w kagańcu. A jest możliwość zdobycia dzisiaj info? Czy to sie uda?
  4. Czyli ruszam dalej z ogłaszaniem psiaków na OwP
  5. Mieleckie szczeniaczki czekają na domy.
  6. Kochana, wspaniała i mądra sunieczka!
  7. Podnieś głowę Kakadu, Rysio jest obok Ciebie. To promyk słońca, który padł na Twoje biurko, a może owad brzęczący na szybie? One tu są, te nasze kochane pluszaki.
  8. Kakadu, tak mi przykro...:-( Kakadu pamiętaj, że operacja to była jedyna szansa dla Rysia. Zrobiłaś co w Twojej mocy, żeby mu pomóc. Pewne rzeczy nie zależą od nas, ludzi.
  9. Andzia zawsze jest słodka, tylko czasami z niej diabełek wyziera;)
  10. Mam nadzieję, że to jest domek już na zawsze.
  11. Ale wszystko toczy sie szybko. Wspaniale! Andzia bedzie miała dom!
  12. O rety! Trzymam mocno, może to właśnie ten domek.
  13. Suczka szuka odpowiedzialnego domu.
  14. Zmienione:p Murko, chciałam Wam zmienić adres zamieszkania:evil_lol:
  15. O żesz to, zaraz to zmienię.:oops: Nie wiem skąd mi się wziął ten drugi:mad:
  16. [quote name='kakadu'] proszka p. bolowego nie da sie zaaplikowac w zadnej formie; ale moze jak rysio zglodnieje to sie uda przemycic choc troche bo to podobno dosc bolesny zabieg byl; [/quote] Można by spróbować w formie płynnej, strzykawką wstrzyknąć mu, rozgnieciony i wymieszany z wodą proszek przeciwbólowy, odciągnąć fafle z boku i wlać pomiędzy zęby. Może połknie. Warto spróbować. Kakadu, trzymaj się. Wierzę, że będzie dobrze.
  17. Oglosiłam Andzie: [URL="http://lodz.gumtree.pl/lodz/01/19734801.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://lodz.gumtree.pl/lodz/01/19734801.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://katowice.gumtree.pl/katowice/80/19735280.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://katowice.gumtree.pl/katowice/80/19735280.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT='Times New Roman'][URL="http://krakow.gumtree.pl/krakow/98/19735598.html"][COLOR=#800080]http://krakow.gumtree.pl/krakow/98/19735598.html[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT='Times New Roman']Andzia ma ale.gratkę, ale tutaj nie ma problemu z podwójnym wystawieniem, więc jeśli chcesz ,to ją ogłoś.[/FONT]
  18. Myślami jestem z Wami i trzymam kciuki, żeby wszystko sie udało.
  19. Czy p.Kierownik dalej sprawdza, które z piesków zostały adoptowane, czy to już koniec?
  20. To dopiero łobuziara z niej. :cool1: Czyli ma swoje sympatie i antypatie i na to wpływu nie ma?
  21. Trzymam:thumbs:, jesłi tylko to coś pomoże.
×
×
  • Create New...