Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. To jeszcze jeden piesek adoptowany?
  2. [quote name='bellatriks']A przecież one również zasługują na prawdziwe domy....[/quote] Baron wciąż rozgląda sie za swoim, własnym domkiem.
  3. [quote name='Ulka18']Moja krew :evil_lol: ja tez uwielbiam nalesniki z serem :loveu:[/quote] Nie mów, że posuwasz się do takich metod, żeby żjeść naleśnika:evil_lol:
  4. Trzymam mocno kciuki za Rysia. Kakadu, Ty tez trzymaj się!
  5. Wspaniale, że jednak ludzie interesują się ONeczkami i znajdują domy.
  6. Co tu tak cicho u Frodka?
  7. Biedne maleństwo:-( Czy znane są jakieś szczegóły tej historii? Piesek odszedł w samotności, czy wrócił do domu?
  8. No to Śnieżka ma powodzenie, bo aisaK też mówiła o rezerwacji tej suni.
  9. TO jest nas dwie do wystawiania ONków:eviltong:: [URL]http://www.allegro.pl/item306740235_owczarki_niemieckie_piekne_psy_czekaja_na_domy.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item306734998_spokojna_piekna_suka_mix_on_i_kaukaza_do_adopcji.html[/URL] Sukcesywnie, po kilka ONeczków dziennie ogłaszam na OwP, nadając im imiona. Reno2001, jakbyś mogła przed wystawieniem na allegro zerknąc, czy nie mają imion już nadanych, to wszędzie występowałyby pod tym samym. Jeśli imię jest już w galerii, nie zmieniam. [URL]http://owczarki.eu/forum/forumdisplay.php?f=47[/URL]
  10. Mysiu, nie czas i okoliczności na konwenanse.;) Dzwoń. Pani chyba żyje na świcie nie od dzisiaj i wie coś o wyświetlaczach numerów? Kto pyta nie błądzi a powodów, że nie zadzwoniła mogło być tysiąc.
  11. Jest na miau taka oferta transportu: [B]Dębno Lubuskie - Kostrzyn - Zielona Góra - Legnica - cała długość autostrady a4 - Kraków - Brzesko - Tarnów - Jasło - Krosno[/B] (tylko zdrowe zwierzęta) tel. 696042741 [I](Lotka)[/I] [COLOR=red]NOWE!! [/COLOR]
  12. Śliczności pokazują się wszystkim cioteczkom.
  13. Wypiękniała nam ta Andzia, wypiękniała:multi:
  14. Szukamy najwspanialszego domku dla Angeli.
  15. Oby wreszcie się udało Uszusiowi odnaleźć własnego człowieka.
  16. Chodź piesku, przespacerujemy się po pierwszej stronie.
  17. Wspaniale, że Poziomeczka ma dom:multi:
  18. Strasznie długo się ten domek zastanawia.:roll:
  19. Może tak, a może nie trzeba się martwić pytaniem o wiek. Dla niektórych pies w wieku dojrzałym to atut. Ulka18, wszystkiego dobrego:tort::eating:
  20. ONeczki szukają kochających domów.
×
×
  • Create New...