Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Tam, taram , tarrram:sweetCyb:Angela w domku! Bądź szczęśliwa malutka suczko.
  2. Przydałyby się jakies informacje o tej suni: [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data DESC&pid=1299"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/bqerigayg.JPG[/IMG][/URL]
  3. Tak, Andzi widać za mało było szyneczki, chce jeszcze bułeczki.:evil_lol:
  4. Hmmm...może uznała, ze należy się jej nagroda za uratowanie torby? Ale aż 70 dkg? :crazyeye: Justyna, dziekuję za transport Andzi w stronę nowego domu.
  5. Można taką klatkę przykryć pokrowcem lub jakimś innym materiałem i w ten sposób odgrodzić. U mnie to zdaje egzamin, ale decyzja należy d o Ciebie.
  6. A nie byłaby wygodniejsza składana i trochę większa? [URL]http://www.allegro.pl/item310458977_super_klatka_dla_psa_dog_v_106x71x81_cm.html[/URL]
  7. Malutka dostała jeszcze jedną szansę.:loveu:
  8. Uffff... Mądra, kochana i grzeczna dziewczynka.:lol:
  9. Jak minął pierwszy etap podrózy....?
  10. Faktycznie, cudo:loveu: Ciekawe jaki ma charakter, wiadomo jaki jest do ludzi i zwierząt?
  11. Szkoda, że to nie był dom dla Uszusia. W górę piesku.
  12. Wspaniałe zdjęcia, wspaniałe zwierzaki ! Widać, że są szczęśliwe. No teraz Twój TZ, Zywymtrudniej, na pewno nigdy nie zmarznie:evil_lol: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/25e2acde22454c96.html[/URL]
  13. Za udaną i bezpieczną podróż :thumbs:
  14. Karolciu, czy kogoś wzruszy twój los i pokocha cię tak, że zechce spędzić z tabą życie?
  15. Oby, oby,.... To przypomnij o sobie mały piesku.
  16. Chodź Grall, przypomnimy o tobie.
  17. Przypomnij o sobie piesku.
  18. Kto pokocha i przygarnie Amba? On już tak długo czeka.
  19. Sunieczka się przypomina!
  20. Maleńkie sunie też chcą zamieszkać we własnym domku.
  21. Czy można się dowiedzieć czegoś o tym psie? Jego charakter i gdzie teraz mieszka? [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=9&sort=data DESC&pid=859"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/nowyhaliwilk.jpg[/IMG][/URL]
  22. Maleńka jak z obrazka:loveu: Andziu, bądź grzeczna i spokojna w czasie podrózy do nowego domku.
  23. To jutro wielki dzień dla Andzi. Trzymam kciuki, żeby cała podróż odbyła się bez problemów i aby Andzia zajechała szczęśliwie do swojego domu.
×
×
  • Create New...