Przydałyby się jakies informacje o tej suni:
[URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data DESC&pid=1299"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/bqerigayg.JPG[/IMG][/URL]
Hmmm...może uznała, ze należy się jej nagroda za uratowanie torby?
Ale aż 70 dkg? :crazyeye:
Justyna, dziekuję za transport Andzi w stronę nowego domu.
Wspaniałe zdjęcia, wspaniałe zwierzaki !
Widać, że są szczęśliwe.
No teraz Twój TZ, Zywymtrudniej, na pewno nigdy nie zmarznie:evil_lol:
[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/25e2acde22454c96.html[/URL]
Czy można się dowiedzieć czegoś o tym psie? Jego charakter i gdzie teraz mieszka?
[URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=9&sort=data DESC&pid=859"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/nowyhaliwilk.jpg[/IMG][/URL]