Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Marlena pisała, że jej dt jest w ostateczności, jak nic innego nie będzie. Ten pod Krakowem jest bardzo obiecujący. Już niewiele czasu zostało do końca grudnia. Jeszcze badania i może po lekach Sten poczuje się lepiej, przez co łatwiej zniesie podróż. To moje zdanie na ten temat. Czy ktoś rozmawiał z SOS Bokserom o tym domku?
  2. Czy są gdzieś fajne zdjęcia do ogłoszeń Cytry i Nutki? Na tych ze str. 337 nie widać psa w całej okazałości.
  3. Ciekawe jak wypadła wizyta pa?
  4. Ogłoszenia Almy: [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Alma-nieduza-wilczata-suczka-teskni-za-wlasnym-domem-W0QQAdIdZ437635985[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/alma-nieduza-wilczata-suczka-teskni-za-wlasnym-domem-ID1VCx5.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/47785/alma_-nieduza-wilczata-suczka-teskni-za-wlasnym-domem/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Alma-nieduza-wilczata-suczka-teskni-za-wlasnym-domem,78317[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/alma-nieduza-wilczata-suczka-teskni-za-wlasnym-domem/2281004[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/alma-nieduza-wilczata-suczka-teskni-za-21505379.html?h=466d48c4fec1a49e[/URL] [URL]http://warszawa.olx.pl/alma-nieduza-wilczata-suczka-teskni-za-wlasnym-domem-iid-462475997[/URL] [B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Alma,-nieduza-wilczata-suczka-teskni-za-wlasnym-domem-id54761.html[/URL][/B] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,65443,Lw==.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.com/warszawa/oferta/alma-nieduza-wilczata-suczka-teskni-za-wlasnym-domem-98433.html[/URL] [URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/27254/alma-nieduza-wilczata-suczka-teskni-za-wlasnym-domem[/URL]
  5. Śliczna sunieczka, szybko się przekonuje do Pauliny :)
  6. [quote name='Paula95']Jeśli chodzi o $$$ na nagrodę, to może poprzesyłacie mi je na konto kiedy Iga się znajdzie?[/QUOTE] Dobrze ,to się wstrzymam z wpłatą.
  7. Bo na to nie ma natychmiastowego lekarstwa. Tu potrzebny czas. ".................................... Precz z mej pamięci!...nie tego rozkazu Moja i twoja pamięc nie posłucha." [FONT=Times New Roman] .[/FONT]
  8. O, super wiadomość, cieszę się bardzo , że psiaczek ma domek.
  9. Randa, proszę, rzuć jakimś imieniem pieska, bo nie mogę wyczaić, który ma dom a który czeka.
  10. Wierzę, że Iga w końcu się odnajdzie. Może wyjdzie z lasu w poszukiwaniu jedzenia i wtedy ktoś ją zauważy. Nie mogę inaczej pomóc z racji odległości. Dołożę 20 zł. do nagrody. Na jakie konto przelać pieniążki?
  11. Zdrowiej piesku, zdrowiej, bo domek się szykuje.
  12. Biedactwo, mam nadzieję, że jednak mu się uda odzyskać zdrowie na tyle żeby jeszcze pocieszył się życiem.
  13. Nie ma kto jechać z panną Marple odwieźć Amora? Może na wątku krakowskim ktoś by się znalazł, kto by pomógł w tej sprawie?
  14. Cieszę się, że suńka się otwiera. Strylka konieczna. I niechby się piesek też złapał do klateczki. Trzymam kciuki.
  15. Też zaglądam, widocznie tak miało być, i nic na to poradzić nie mogłaś.
  16. O matko! Ale biedulek stareńki. I jaki śliczny. Wiem, może cudu nie będzie, ale chyba warto spróbować? Czy psiaczek ma jakieś ogłoszenia? Jeśli nie ma, to zrobię parę. Potrzebuję wiedzieć jaki on jest do innych psów, jak ze zdrowiem, pewnie nie kstrowany jest, szczepiony, odrobaczany i dane kontaktowe. Na foto wygląda na małego pieska, jaki mniej więcej w kłębie jest?
  17. Co tam słychać u Stena? Jak się czuje? Jest poprawa?
  18. Z tego co napisała Till wynika, że wizyta pa jest w środę, no i pewnie dopiero po wizycie zapadnie decyzja, kiedy piesek jedzie. Panna Marple, jesteś wspaniała, dziękuję :)
  19. Tylko, że klatkę chyba paulina02 już oddała :(
  20. Cudne szczeniaczki czekają na domki
  21. Przekażcie cioteczki Stenowi mizianka ode mnie :)
  22. Śliczne te Twoje zwierzaczki. Gratuluję :) Iza., masz przepełniona skrzynkę, nie mogę się skontaktować w spr. zakończonego bazarku
  23. Czyli trzyma się miejsca, jest szansa, że zjada co zostawiasz. Może w końcu zacznie na Ciebie czekać i coś się uda zdziałać.
×
×
  • Create New...