Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Ogłoszenia Stena: [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Niewidomy-Sten-jak-wyzel-urodzilem-sie-zeby-kochac-ds-dt-W0QQAdIdZ434184977[/URL] [url]http://tablica.pl/oferta/niewidomy-sten-jak-wyzel-urodzilem-sie-zeby-kochac-ds-dt-ID1SL7B.html#d6d63170;r:4;s:102[/url] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/niewidomy-sten-jak-wyzel-urodzilem-sie-21454765.html?h=a34514457699f369[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/47200/niewidomy-sten-jak-wyzel_urodzilem-sie_zeby-kochac_ds_dt/[/URL] [URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/26920/niewidomy-sten-jak-wyzel-urodzilem-sie-zeby-kochac-ds-dt[/URL] kup sprzedaj czeka na moderację [URL]http://krakow.olx.pl/niewidomy-sten-jak-wyzel-urodzilem-sie-zeby-kochac-ds-dt-iid-458986281[/URL] [URL]http://zielona-gora.lento.pl/niewidomy-sten-jak-wyzelurodzilem,681829.html[/URL] [B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Niewidomy-Sten-jak-wyzel,urodzilem-sie,zeby-kochac,ds,dt-id53980.html[/URL][/B] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,64775,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/niewidomy-sten-jak-wyzelurodzilem-siezeby-kochacdsdt/53886[/URL] [URL]http://ogloszenia.com/zielona-gora/oferta/niewidomy-sten-jak-wyzel-urodzilem-sie-zeby-kochac-ds-dt-96374.html[/URL] [URL]http://www.e-oferty.com.pl/ogloszenie,20121124100232,niewidomy_sten_jak_wyzelurodzilem_siezeby_kochac.html[/URL]
  2. Cioteczki, wstrzymajcie się z szukaniem, domek się wycofał. Więcej szczegółów poda Till
  3. To ma być Krzeczów k/Wielunia, o ile Till dobrze usłyszła przez tel. nazwę miejscowości.
  4. Czyżby panna była temperamentna :) Dobrze, że się otwiera. A domek jakiś już czeka na ślicznotkę?
  5. Maluszki szukają kochających domków.
  6. Wykrywka, dziękuję za namiary. Postaram się jak najszybciej zrobić ogłoszenia, linki tutaj wkleję. Do góry Sten, może ktoś cię zauważy.
  7. Rano napisałam pw do Temidy, która jest z Radomska, ale nie dostałam jeszcze żadnej odpowiedzi. Może się odezwie na wątku.
  8. Ależ nieszczęście okaleczone psie serce :( Piesek ma ogłoszenia? Może w ten sposób uda się znaleźć dt lub ds Jeśli nie ma, to mu zrobię, proszę o dane kontaktowe.
  9. Ten maluszek jest już dorosłym psem. To fakt, że żyją razem już długo, ale trzeba wziąć pod uwagę, że jak sunia będzie miała cieczkę, to synek pokryje matkę. Dodatkowe psie istnienia. Tam w niedługim czasie może być stado dzikich psów a wtedy może być różnie. Moim zdaniem jeśli się uda złapać matkę, to trzeba to wykorzystać. Może i piesek się w końcu przełamie i podejdzie bliżej.
  10. Biedne maleństwo, strasznie mi przykro ,ze mu się nie udało :(
  11. [quote name='Panna Marple']Czy Wy mnie ignorujecie?:evil_lol: Boże uchowaj, nie ma mowy o ignorowaniu ;) Jest propozycja domku, ale trzeba sprawdzić. Niestety poszukując dalej trafiłam na taki wątek, wiec moja propozycja z poprzedniego postu dot. MałGośka jest raczej wątpliwa: http://www.dogomania.pl/forum/threads/145348-MATRIX-mroczna-tajemnica-wielu%C5%84skiej-Fundacji-Zwierzyniec?highlight=schronisko+Wieluniu
  12. Znalazłam jeszcze MałGośka z Wielunia. Nie tak blisko, bo ok. 80 km mieszka Temida, może ona będzie mogła sprawdzić domek albo kogoś polecić.
  13. Też jestem ciekawa, czy Czekoladka ma domek.
  14. Bardzo się cieszę, że maleńka nareszcie będzie miała własny domek :)
  15. Jeśli będzie taka potrzeba, zrobię bazarek dla Amora. Till, zerknij do swojej skrzynki mailowej :)
  16. Pies piękny, komuś się znudził. Co za świat.
  17. Dobrze, że szczeniaczki mają się lepiej. Łobuzują, znaczy zdrowieją. Kiciuś chyba nie taki całkiem dzikun,oswoi się i będzie przytulaczkiem :)
  18. O, jakie dobre wieści tutaj :) Trzymam kciuki za domek.
  19. Gdybyś wiedziała... ale nie wiedziałaś, nie mogłaś wiedzieć i nigdzie i od nikogo wcześniej nie mogłaś zdobyć takiej wiedzy. Nie obwiniaj siebie za coś, na co nie miałaś wpływu. Powtórzę za enią, czas leczy rany... przytulam...
  20. [quote name='Anja2201']tak to samo :)[/QUOTE] Przelałam z bazarku 20 zł. Jak kaska dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  21. Ależ piękna suczka. Aż dziw, że nikt jej nie szuka.
  22. Cudne mordeczki, zdrowiejcie.
  23. Biedne kociaczki, dobrze, że udało się uratować tego jednego, może i drugiemu się poszczęści.
  24. Mam to konto na które wpłacałam na leczenie Madi i za bazarek. To to samo? Trzymam kciuki za domek dla Czekoladki. [quote name='Anja2201']To samo co deklaracje , masz ?:) Miałam bardzo sensowny telefon o Czoko , pan ma jutro dzwonić z decyzją , mają w domu króliki które chodzą luzem po domu i muszą być pewni ,że będą bezpieczne , mieli psa z cukrzycą , zapowiada się na prawdę ok . Co ważne dom w Tomaszowie więc będzie maluch na oku :)[/QUOTE]
  25. Z mojego bazarku udało się zebrać 17,50 zł. Na jakie konto przelać kaskę?
×
×
  • Create New...