Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Na konto podane przez Pipi, przelałam 72 zł. z bazarku z cekinami. Jak pieniążki dojdą, proszę o potwierdzenie też na wątku bazarkowym.
  2. Wstawiłam suńki szczeniaczki do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236391-Mam-dom-dla-mlodziutkiej-suni-owczarka-niemieckiego[/URL] Szczylki sunie maja cały czas odnawiane przeze mnie ogłoszenia.
  3. Raczej jest ciężarna :( Obyś nie zastała któregoś dnie przychówku. Nie sądzę, że taka gruba z jedzenia, bo przecież ruchu miała pod dostakiem.
  4. Żeby leczenie przyniosło szybko efekty. Czy to jest na tyle doświadczony domek, że będzie umiał sobie poradzić z wprowadzeniem Stena do stada? Sten raczej nie będzie się bronił. Zresztą nie wiemy jakie są te pieski, może przyjaźnie nastawione do wszelkiego zwierza. A może ktoś z okolicy mógłby pomóc?
  5. Oby wszystko wypaliło z tym dt. To zdecydowanie bliżej.
  6. Czy ktoś się zgodził zrobić wizytę w potencjalnym domku Amora?
  7. To czekamy na wieści o zdrowiu i domku :)
  8. Jaki uśmiechnięty psiaczek i jaki całuśny :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-HdY65yBBkeU/ULUL7OAhkFI/AAAAAAAACxY/8N2jnH3ptzo/s620/DSCN6375.JPG[/img]
  9. Przypomnij się psiaczku
  10. Do góry szczeniorki, może ktoś was wypatrzy.
  11. Oby wyniki badania wyszły dobre. Trzymam za to kciuki, bo od tego zależy jego podróż po nowe życie.
  12. Normalnie ręce opadają. Ludzie którzy z racji zajmowanych stanowisk powinni troszczyć się o swoich mieszkańców, wszystkich bez wyjątku, zachowują się jakby zarządzali własnym folwarkiem. Do tego od nich oczekuje się przynajmniej minimalnej znajomości prawa. W tym wypadku Ustawy o Ochronie Zwierząt. Nie dość, że Pipi odwalasz za nich robotę, to jeszcze pozwalają sobie na prymitywne zagrywki wobec kobiety i osoby osamotnionej w działaniach. [B]Wstyd! [/B]Wyborcy powinni się poważnie zastanowić kogo wybierają. Labeczek cudowny, na pewno szybciutko znajdzie domek.
  13. Bardzo bym się zdziwiła, gdyby było inaczej. Czuwał przy niej syneczek.:roll:
  14. Ale fajna niuńka z niej. Będzie dobrze. Mięciutką kołderkę sobie wybrała :) panna Jagodzianka :)
  15. Z opisu wnioskuję, że sunia nie tak bardzo zdziczała. Boi się bardzo, na pewno ja ktoś skrzywdził, ale ani raz nie napisałaś paulina02, że chciała użyć zębów.
  16. Nie jestem pewna na 100%, ale wydaje mi się ,ze N.Sącza jest też Szami.
  17. Ale ruch i się dzieje :) Trzymam za Stena kciuki, za dom, za nowe życie.
  18. Niektórzy ludzie nie powinni mieć dzieci. W tej sytuacji nie wiadomo co zrobić, policja nic nie wskóra, dopiero pewnie się zainteresują jak dzieciak zrobi krzywdę drugiemu dzieciakowi. I to wszystko na oczach dorosłych, którzy jeszcze mają zabaw z tego. Edukacja prozwierzęca na wsiach leży na łopatkach. Jak do szkół nie wprowadzi się przedmiotu, albo działu do jakiegoś istniejącego, to nic się nie zmieni, albo będzie to trwało wiekami.Ktoś musi, że tak powiem "odgórnie", wyartykułować zasady.
  19. Podniosę wątek, może ktoś wypatrzy...
  20. Jak dobrze, że się udało złapać sunię. Mimo iż przerażona ,cudaczek z niej. Szczeniorka będziesz dokarmiać? Może to by go ośmieliło.
  21. Gosiapk, ależ pokazałaś okruszka, Nikt się nie pyta o nasze szczeniorki?
  22. Wspaniałe wieści :) Bądź szczęśliwa sunieczko :)
  23. Wierzę, że się uda znaleźć domek.
  24. :) No wiesz, długie nogi i ogonek, do tego klapnięte uszka :) Jest prawie wyżełkiem :razz: Liczę na to, że ta wyżełkowatość przyniesie mu szczęście. Czyżby trop prowadził do byłego "pana" Stena?
×
×
  • Create New...