Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Edytowałam post z plakacikiem i wstawiłam poprawiony. kejciu, może daj ofertę w odpowiednim dziale żywieniowym,: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forums/33-%C5%BBywienie[/URL]
  2. Co można u biedusi napisać, jesli cały czas siedzi w schronie i nie ma wieści o niej :(
  3. O matko! To trzymam kciuki, może się uda maleńkiej :)
  4. Plakacik jest w jpg czyli należy go skopiować do siebie i wydrukować. Wychodzi format A4 Jeśli ktoś woli mogę przesłać na maila w plakacik w wordzie. Znalazłam takie zdjęcie, gdzie Pola śpi w gromadzie psów, ale rzeczywiście była mowa, że nie przepada i chce rządzić innymi psami. Poprawię to.
  5. Jestem u Spiki'ego. Piękny z niego psiak, jaki dostojny.
  6. Nie było żadnych wieści o Nico?
  7. Czy plakaciki papierowe zostały rozwieszone? Może warto porozwieszać w lecznicach, sklepach zoo i gdzie się da? edit. zrobiłam dla Polci plakacik, nic specjalnego, ale może dzięki niemu ktoś ją zauważy i pokocha. Która cioteczka może wydrukować i powiesić w swojej okolicy, byłoby super, zawsze to jedna szansa więcej na znalezienie domku. [img]https://lh4.googleusercontent.com/--r4F82RAINo/UYarkwK20sI/AAAAAAAAL1g/Vr8zlcdzj8E/s512/plakacik%20Polci.jpg?gl=PL[/img]
  8. Zaglądam do kudłaczka. Czy ktoś się nim z ogłoszenia zainteresował?
  9. Wstawiłam Narnię do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242702-sprawdzony-domek-dla-suczki-pasterskiej?[/URL] Ktoś poszukuje suczki pasterskiej i podał numer tel. Tolu, może warto zadzwonić, to szansa dla Narni.
  10. Dostałam odpowiedź. Ludzie nie są w stanie zająć się tak wymagającym psem. Trzeba dojść jaki jest powód jej szczekania i temu zaradzić. Jeśli się nie będzie reagowało na jej szczekanie, to ona nie przestanie szczekać.
  11. Chcąc wyeliminować szczekanie, trzeba reagować od razu. Akcja-reakcja. Dlaczego ona się nie nadaje od razu do domu? Załatwia się w domu? Jeśli chodzi wyłącznie o strach, to może schowałaby się w jakiś kącik, poobserwowała życie domu. Szkoda jej do budy. Odpisałam zainteresowanemu, naświetliłam sprawę pobieżnie i podałam tel. do Ciebie Paulina. Jeśli im zależy i mają wolę popracować z psem, to zadzwonią.
  12. Tolu, dziękuję za potwierdzenie :) Kiedy to wraca profesor?
  13. Z ogłoszeń ktoś dzwonił?
  14. No to problem i to nie mały. Oby udało się coś załatwić z ROD. A ja dostałam zapytanie o Jagodę, ale ktoś pyta o szczekliwość i umiejętność życia w domu. Skopiuję i prześlę na pw tę wiadomość. Paulina, proszę odpowiedz zainteresowanej. Jeśli chodzi o szczelkiwość, to widać taka uroda Jagody. Mam psa takiego szczekulca, obroża nie pomogła. Wypracowałam, że mogę go odwołać jak się rozszczeka. Bez kontroli potrafi stać i szczekać na całokształt.
  15. Co słychać u naszej ślicznotki? Tolu, czy pieniążki z bazarku dotarły? Jeśli tak, proszę o potwierdzenie, tu link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241558-Zakończony-spódniczki-bluzeczki-i-in-dla-Narni-i-Daszy-do-18-kwietnia-g-20[/URL]
  16. Skróciłam trochę tekst ogłoszenia, nie napisałam o tragicznych losach Polci. i dodałam na dwóch portalach: [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Tesknie_za_toba_moj_czlowiekuPola,829943[/URL] [URL]http://www.zeta24.pl/ogloszenie/63415/tesknie_za_toba_moj_czlowieku_pola.html[/URL] Pola ma wydarzenie na fb?
  17. Pewnie nikt nie dzwonił. Ale teraz ludzie mają w głowie weekend, nastąpił ogólnonarodowy eksodus, z południa jadą na północ i odwrotnie.
  18. Podniosę ślicznotkę Bezię.
  19. Coraz bliżej wolności dla Nico.
  20. Odwiedzam malizny, gdzie te domy się pochowały?
  21. Śliczna, słodka mordeczka. Domku przybywaj!
  22. czy są jakieś wieści z Rudaskowego domku? Jak się miewa nasz pieszczoszek?
  23. Ona wcale nie używa tej łapki?
×
×
  • Create New...