Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Przeczytałam sobie, chociaż bardzo pobieżnie, wskazany wątek i właściwie tak na dwoje babka wróżyła. Nie sposób nic rozstrzygnąć patrząc w monitor. Jeśli zapadnie decyzja o oddaniu Adaśka do jakiegokolwiek hoteliku, trzeba będzie naocznie sprawdzić jak to tam jest.
  2. Nie mam pojęcia. Nigdy nie dawałam tam psa, ale inni tak. Zamojska Iwa mieszka tam już jakiś czas, za nią cioteczki płacą chyba 270 zł. i za karmę. (tak mi się wydaje) Furciaczek jest z kujawsko-pom., zatem bliżej Konina. Wiem też, że do niej zawsze są kolejki, bo dt wart zachodu.
  3. Zapisze się na wątku. Biedne stworzenia, dobrze, że je wypatrzyłyście, to już zwiększa ich szansę na godziwe życie.
  4. Podnoszę sunieczki, co tam u nich słychać?
  5. Jak się sypie, to jedno za drugim. Baju trzymaj się.
  6. Ja się tylko jednego obawiam, czy cała praca z psiaczkiem nie pójdzie na marne, jak znowu zamieszka w schronisku. A wtedy kto go adoptuje? Może trzeba się rozejrzeć za jakimś doświadczonym dt. Warto zapytać furciaczek, czy ma miejsce i ile by wzięła za wzięcie pod swoje skrzydła Adaśka?
  7. Zadbany i kochany psiaczek, to i trzyma się dobrze :)
  8. Dałam Smuteczka i Lupo na tablicę. Lupo ma coś z collie. Śliczny jest.
  9. Zaciskam i nie puszczam...
  10. Na hotelik dla Adaśka schronisko nie ma wcale pieniędzy?
  11. To bardzo smutna wiadomość.
  12. Myślę, że Rumba szybko załapie, że może chodzić na czterech łapkach no i ,że tak wygodniej.
  13. Oczywiście, że poznaję Helię, uśmiecha się dziewczynka, znaczy jest szczęśliwa :) Zulka taka słodka panienka, wierzę, że wszystko będzie dobrze.
  14. Mam nadzieję, że ktoś wypatrzy i pokocha tą śliczną sunieczkę.
  15. Beziu, trzymam kciuki, żeby w końcu odnalazł cię domek. Dziękujemy za ogłoszenia :)
  16. Tak strasznie żal tej psinki :-( nie wiem co napisać. Co mówi neurolog o podawaniu leków? Może się mylę, ale mam wrażenie, że ataki następują jak stężenie leku spadnie. U ludzi leki są podawane systematycznie, czy ataki są czy nie ma. Jak to wygląda u Lizy?
  17. Zaciskam kciuki, żeby to był TEN domek dla Misia Pięknie dziękuję P. Eli za pozdrowienia i też pozdrawiam.
  18. Dziękujemy :) Trzymam kciuki, żeby teraz ktoś go wypatrzył, pokochał i zabrał do domku
  19. Odwiedzam Misia
  20. No tak, to musi się trzymać tak, żeby nie spadało w czasie biegania i jednocześnie nie może hamować krążenia.
  21. Trzymam kciuki za domek Tusi i jeszcze mocniej za zdrowie Cloe.
  22. Wstawiałam sunię do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246256-doswiadczony-dom-dla-POTRZEBUJ%C4%84CEGO-psa-suczki?p=21491270#post21491270[/URL]
  23. Prawda jest taka, że najczęściej przeglądana i najskuteczniejsza jest tablica, patrzyłam na ilość wyświetleń Adaśka to jest sporo i 5 x pobrany numer tel. Mam nadzieję, że Adasiek kogoś szybko zauroczy.
  24. Myślałam, że masz zamówiony pakiet ogłoszeń dla Adasia, jak wcześniej napisałaś. To biorę nowe fotki do moich ogłoszeń, które są głównie na małopolskie.
  25. [COLOR=#3E3E3E][B]piescofajnyjest[/B], czy Adaś od Ciebie też dostanie ogłoszenia? Swoje ogłoszenia też odnawiam, mam nadzieję, ze ktoś w końcu zauważy tego pięknego psiaka i da mu dom. [/COLOR]
×
×
  • Create New...