Bardzo się cieszę, że Tami już czuje się lepiej. Oby tak już zawsze.
Już spłynęły wszystkie pieniążki z bazarku.
Udało się zebrać 105 zł.
Proszę o podanie konta na które mam wpłacić pieniążki na leki dla Tami.
Teraz dla odmiany mróz ścisnął. Jak te biedaki bez dachu nad głową przetrwają? :shake:
Co nowego u dziewczynek?
Nadal czekam na jedną wpłatę z bazarku. Jak tylko dojdzie, przeleję na leki dla Tami.
To świetnie, że Tupek się dogadał z synem Państwa. A że cierpi na głuchotę wybiórczą, cóż, domena facetów :razz:
Czekam na wieści, co powiedział wet nt. tego czegoś.
Jestem na zaproszenie.
Przygarnąć już nie mogę.
Zrobię ogłoszenia którejś koteczce. Rozumiem, że tricolorka musi być jedynaczką?
Jakie podawać dane kontaktowe?
Jest szansa na więcej fajnych zdjęć czarnych kotek?
Bardzo ciepło piszesz o Senku :)
To musi być wyjątkowy pies ,który złapał Cię za serce :)
Ktoś, kto się w nim zakocha, będzie miał z niego naprawdę pociechę.
Mam z tablicy pytanie o Misia. Dość lakoniczne, ale wysłane z tel. kom. więc może oszczędne z tego względu.
Czy gryzie koty?
Salibinka, czy ten mail w 1 poście to jest Twój? Podałabym tej osobie, niechby napisała albo zadzwoniła. Zawsze to info z pierwszej ręki.