Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Śliczna, zielonooka Mrunia :) A jaki ma charakterek? Szylcie chyba są w większości charakterne.
  2. Bardzo się cieszę, że Tami już czuje się lepiej. Oby tak już zawsze. Już spłynęły wszystkie pieniążki z bazarku. Udało się zebrać 105 zł. Proszę o podanie konta na które mam wpłacić pieniążki na leki dla Tami.
  3. Ok, to czekam na zdjęcie wieczorkiem, a tymczasem miłego dnia życzę :)
  4. Teraz dla odmiany mróz ścisnął. Jak te biedaki bez dachu nad głową przetrwają? :shake: Co nowego u dziewczynek? Nadal czekam na jedną wpłatę z bazarku. Jak tylko dojdzie, przeleję na leki dla Tami.
  5. Odwiedzam Polcię, Ewa, piękną masz kicię, zawsze mi się podobały bure szylkretki :)
  6. To świetnie, że Tupek się dogadał z synem Państwa. A że cierpi na głuchotę wybiórczą, cóż, domena facetów :razz: Czekam na wieści, co powiedział wet nt. tego czegoś.
  7. Oby nie było kolejnych ataków. Biedna Lizunia.
  8. Jestem na zaproszenie. Przygarnąć już nie mogę. Zrobię ogłoszenia którejś koteczce. Rozumiem, że tricolorka musi być jedynaczką? Jakie podawać dane kontaktowe? Jest szansa na więcej fajnych zdjęć czarnych kotek?
  9. Może teraz aura się zmieni, chociaż dla Horynki to jak widać niewielka różnica.
  10. Śliczne słodkości :)
  11. zaglądam i czekam na obiecane foteczki :)
  12. Odwiedzam Horynkę, co nowego słychać u sunieczki?
  13. Podniosę Beziulkę, ciekawe czy ktoś się zainteresował ślicznotką?
  14. Bardzo ciepło piszesz o Senku :) To musi być wyjątkowy pies ,który złapał Cię za serce :) Ktoś, kto się w nim zakocha, będzie miał z niego naprawdę pociechę.
  15. zaglądam i cieszę się, że wszystko dobrze :)
  16. Ciekawe co słychać u Emlika. Ma już 15 lat.
  17. "Złote klamki" nie czytały gazety :shake:
  18. Były tel. z pytaniami o Senka?
  19. Poszło, zaciskam kciuki.
  20. Mam z tablicy pytanie o Misia. Dość lakoniczne, ale wysłane z tel. kom. więc może oszczędne z tego względu. Czy gryzie koty? Salibinka, czy ten mail w 1 poście to jest Twój? Podałabym tej osobie, niechby napisała albo zadzwoniła. Zawsze to info z pierwszej ręki.
  21. Cudna dama na kanapie :)
  22. Szkoda, że się nie udało tym razem, ale wierzę, że w końcu ten domek odnajdzie Senka.
×
×
  • Create New...