[quote name='salibinka']Bardzo, bardzo Ci dziękuję!
Podaj, proszę, gdzie przelać pieniądze za wyróżnienie. Poprosimy kochaną Livkę o zwrot z Misiowej skarpety.
Mnie się tytuł podoba. Jakby ktoś miał inne propozycje - to oczywiście bardzo prosimy :) i czekamy :)[/QUOTE]
Za wyróżnienie zapłaciłam 24,99 zł.
Podam Livce na pw, dane do przelewu.