Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Ogólnie chyba adopcje idą kiepsko. Wierzę, że w końcu znajdzie się ten domek wart Bezi.
  2. To już właściwie nie tak wiele czasu zostało do marca. Przeleci szybko. Trzymam kciuki.
  3. Super, może rzeczywiście ten lek wprowadził zamieszanie a teraz będzie wszystko dobrze.
  4. W Nowym Roku mizianka dla Frodzia i pozdrowienia dla cioteczki :)
  5. Miejmy nadzieję, że to spokój na dłużej.
  6. Tylko wciąż domku brak...:shake:
  7. Słodka sunieczka, jaka pewna siebie, już nie taka pokurczona z położonymi uszkami i futro ma zimowe :loveu:
  8. Niestety tak jest z lekami, że czasem zamiennik ma ten sam skład a jednak chory nie idzie na niego. Moja sunia tak nie szła na zamiennik leku na serce, z Lizą może być podobnie. Biedulka :-(
  9. Biedna sunia :-( co wet mówi na to "wierzganie"?
  10. [quote name='Livka']Pieniążki poleciały na Twoje konto [B]terro[/B] :loveu: Wyróżnienie tym razem jest prezentem ode mnie :) Witamy nowe ciocie u Miśka :loveu:[/QUOTE] Pieniążki są już u mnie, dziękuję :loveu:
  11. A jak jego kondycja psychiczna?
  12. Co za jakiś unikalny prawdziwek.:shake:
  13. A dzisiaj jak się Liza czuje?
  14. [quote name='Livka']Pieniążki poleciały na Twoje konto [B]terro[/B] :loveu: Wyróżnienie tym razem jest prezentem ode mnie :) Witamy nowe ciocie u Miśka :loveu:[/QUOTE] Dziękuję :loveu: Jak dojdą, potwierdzę na wątku Misia.
  15. Jestem na zaproszenie, podniosę wątek Misia.
  16. [quote name='salibinka']Bardzo, bardzo Ci dziękuję! Podaj, proszę, gdzie przelać pieniądze za wyróżnienie. Poprosimy kochaną Livkę o zwrot z Misiowej skarpety. Mnie się tytuł podoba. Jakby ktoś miał inne propozycje - to oczywiście bardzo prosimy :) i czekamy :)[/QUOTE] Za wyróżnienie zapłaciłam 24,99 zł. Podam Livce na pw, dane do przelewu.
  17. Misio wyróżniony na tablicy na 1 mies.: [url]http://tablica.pl/oferta/maly-mis-jak-ratlerek-prosi-o-dom-CID103-ID2Ltgr.html#691e3c3c51[/url] Nie zmieniłam tytułu, bo jakoś nie miałam weny w tym zakresie, ale jak ktoś ma pomysł na wstrząsający tytuł, to mogę zmienić.
  18. Co nowego u Inki? Czy jest szansa na więcej zdjęć z domku? Chętnie obejrzałabym szczęśliwą panienkę :)
  19. Ale śliczna sunieczka, jakie ma wyczesane futerko :) Jeśli obecna waga nie wpływa na sposób poruszania się, to nie ma co na siłę wprowadzać dity cud ;) Mizianki dla Rumby i pozdrowienia dla P.Ani :)
  20. Też zajrzałam, dt by się przydał i sterylka suni, bo zaraz będzie ich tam więcej. Tylko skąd wziąć ten dt ? Która to sunia?
  21. Pocieszna malizna :) Bonusik przy niej jak wielkolud :) Czy ona czasem nie jest w ciąży?
  22. Portrecik z profilu jest śliczny, no i "olewający" Misio :evil_lol: Czekam zatem na tekst i do dzieła.
  23. [quote name='Tola']Dobre wiesci, oby tak dalej.[/QUOTE] Dokładnie tak...
  24. Kto wie, co ten psiak przeszedł, może i tamtym domku nie miał różowego życia, a teraz Pani okazała mu serce? Biedny Cwaniak.
×
×
  • Create New...