Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Chora Mrówcia domku pilnie wypatruje!
  2. Biedactwo, ale przecież wszystko się jeszcze może odmienić, żeby się tylko ten domek znalazł.
  3. No to do góry Neli, szukamy dalej choćby DT!!!
  4. Domek bardzo potrzebny! Szkoda, żeby sunia zestarzała się w schronisku, nie wiedząc co to prawdziwy dom!
  5. Oby ten domek się znalazł, bo cały czas mam w pamięci nieszczęsną Misię.
  6. Coś te Panie kręcą, ale my nie rezygnujemy i dalej uparcie szukamy domu!
  7. Jakoś ten domek nie może trafić do Mróweczki...
  8. Oby udało się Kropeczce, tak bardzo potrzebuje domu!
  9. I jeszcze raz przypominamy się!
  10. Kapitalne te zdjęcia w pościeli! Ze mną śpią tylko koty, ale i tak trudno mi się przewrócić z boku na bok, czy podciągnąć kołdrę. Nie wyobrażam sobie jeszcze dodatkowo Vegi i Tiny.
  11. Tak ślicznie wyglądają przytuleni... Zdjęcia to cenna pamiątka, ale i bolesna, bo przypominają się dawne, dobre dni.
  12. To świetnie, ale i tak wieści o Bazylku pożądane.
  13. Mam nadzieję, że dzieci nie będą Bazylka za bardzo tłamsić. Oczywiście panikuję, bo na pewno poinstruowałaś wszystkich w nowym domu co do zachowania wobec kota i vice versa.
  14. Wędruj do góry po raz kolejny!
  15. A może teren jest pochyły i tak to wygląda, jakby Mrówcia była krzywa. Ale taka czy inna, Mrówka bardzo pilnie szuka domu!
  16. A mnie się też tak jakoś smutno zrobiło, Bazylek miał tu od początku swoje miejsce na wątku Sonii, pisz przynajmniej co u niego słychać w nowym domku.
×
×
  • Create New...