Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Kochane maluchy, najważniejsze, że zdrowe!
  2. A czy w tych ogłoszeniach jest mowa o jego super inteligencji? Bo to powinno przyciągnąć potencjalny domek.
  3. Oby się tym razem udało, bo dopiero co przeczytałam o Misi i nie mogę się z tym pogodzić...
  4. Ogromnie mi żal, tak chciałam, żeby udało się z domkiem dla Misi. Nie tylko się nie udało, ale zakończyła życie w taki okropny sposób. Ona mogła przecież jeszcze raz tyle lat pożyć.:placz::placz::placz: Misieńko kochana, jedyna pociecha to to, że jesteś teraz u boku swojego Pana, i jest Wam obojgu dobrze, już nikt nikogo nie skrzywdzi, już nic nie boli, jest tylko miłość.
  5. Gratka przypomina o sobie!
  6. Jakikolwiek domku dla Mrówci, odezwij się proszę!
  7. A przed spaniem jeszcze podskoczymy do góry!
  8. Miauciku, nie strasz nas, katarek możesz mieć, bo to normalne na jesień, ale absolutnie nic więcej. A może on tak specjalnie, żeby jeszcze pobyć u Ciebie?
  9. To był dla Pixi duży szok, musi trochę potrwać, aż dojdzie do siebie. To na pewno dlatego reaguje teraz trochę dziwnie, ale będzie dobrze, wszystko się ułoży.
  10. Domku, przygarnij proszę Mróweczkę!
  11. Czyli happy end, i o to chodziło. A taka klatka ekologiczna to faktycznie rewelacyjny pomysł. Dobrze wiedzieć, że coś takiego jest, bo nigdy nie wiadomo...
  12. U nas wszystko w porządku. Jak to się mówi: brak wiadomości - dobre wiadomości. Nie pisałam, bo nic interesującego się nie działo. Wszystko po staremu, zdrówko całej gromadce dopisuje, ja też nie mogę narzekać. Oby tak dalej!:lol:
  13. Myślałam, że to maluszek, bo takie najczęściej zapadają na panleukopenię. Biedactwo...:-(
  14. Kto pokocha Gratkę?
  15. A to nie Pixi tyła, tylko maluszek rósł. Wielka szkoda, że tak to się zakończyło...:-(
  16. I pewnie jeszcze gra na nosie kotom! A Klusia najwidoczniej przyucza się do roli Twojej sekretarki - zacznie od odbierania telefonów.
  17. To zaskakujące, że jednak Pixi była w ciąży! Bardzo mi żal maluszka, i jego mamy też, biedna Pixi, szuka swojego synka. To ogromne przeżycie dla Was wszystkich, bardzo współczuję.
×
×
  • Create New...