Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Ale choć łapki bolą, wspinać się będziemy, bo innego sposobu na domek nie ma.
  2. Misia bardzo prosi o domek - to w 100% domowa sunia!
  3. Wyobrażam sobie jak Ci smutno. Na osłodę zostaje jeszcze jeden maluch;)
  4. I co? Czy Pan jest już szczęśliwym opiekunem cudownego kociaka?
  5. Jesienny ogród - śliczności! Co do martwicy, to u moich dotychczasowych psów nie spotkałam się z czymś takim, natomiast słyszałam od znajomego o odpadnięciu całego ogona u jego owczarka niemieckieg (odszedł za TM już lata temu), ale nie wiem, czy to była martwica, czy też przyczyna była inna.
  6. Jeżeli przetrwał godzinny test i nadal jest zainteresowany, to najwidoczniej [B]jest [/B]zainteresowany.
  7. Czy maluchy będą mieszkać w nowym domku z innymi jeszcze kotami czy będą jedynakami? W każdym razie Tobie gromadka pomału się zmniejsza, no bo o to w końcu chodziło, choć na pewno smutno się bez nich zrobi.
  8. Tak długo już Mróweczka czeka, zdecydowanie za długo. Jakoś nie ma sunia szczęścia...
  9. Nie jestem rodowodową jamniczką, ale bardzo do jamnika podobną sunią. Szukam domu, z którego nikt już mnie nie odda do schroniska. Bardzo mi tu smutno i źle, tyle lat przecież mieszkałam w domu. Czy ktoś mnie jeszcze pokocha? Kropka
  10. Jestem taka sobie zwyczajna suczka, ale o ogromnym sercu - szukam domu i miłości. Czy mogę mieć nadzieję? Misia
  11. Co ty tak daleko Fredziu, hopaj prędziutko na pierwszą!
  12. Na dzień dobry pokazujemy się i przypominamy, że domku szukamy!
  13. I znowu wędrujemy do góry!
  14. Mrówcia czeka na domek, a my w międzyczasie czekamy na nowe fotki!
×
×
  • Create New...