Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Rozkoszna z niej sunia! I tak ładnie razem śpią, moje nigdy nie śpią koło siebie, a przecież się lubią.
  2. Ja mu cały cas mówię, żeby w końcu zadbał o siebie!
  3. Mimo wszystko podniosę!
  4. Tak, ja też myślę, że z wyjątkiem insektycydu każdy inny pestycyd jest tutaj dozwolony, przecież nie wiadomo w jakich warunkach będziesz aparat przechowywać:diabloti:
  5. Teraz, jak jest śnieg ubity, to kulki się już nie robią, ale dziękuję za radę, spróbuję jak napada świeży i mokry.
  6. Barry coraz ładniejszy, sadełka mu też przybyło. I nawet kolor sierści nauczył się zmieniać! :evil_lol:Czy to w zależności od nastroju?
  7. Domku, czekamy, daj chociaż znać, że pamietasz!
  8. Znając Fredzia, to pewnie domki dla kotków załatwi!
  9. Z umaszczenia podobna do mojego Kastorka. Tylko gdybym ja go trzymała na rękach majac na sobie ciemny polar, to za chwilę nie można by było od różnić w którym miejscu kończy się kot, a zaczynam ja.
  10. To świetnie, że razem szaleją, bo to znaczy, że Mróweczka czuje się już dobrze, no i że ma przyjazne koleżanki w boksie. Przynajmniej tyle, choć domek dalej nie dzwoni.
  11. Jak widać - nikt. I co tu poza podnoszeniem można zdziałać?
  12. Może to faktycznie ze stresu "kąpielowego", bo przecież badania wyszły dobrze.
  13. To świetnie, że wszystko przebiegło bez problemów i Kropcia czuje się dobrze. Do kubraczka przyzwyczai się, zresztą nic innego jej nie pozostało, jak go zaakceptować przez najbliższe dni. Moja starsza i większa sunia chodziła 2 tygodnie w kołnierzu hiszpańskim i jakoś to obie musiałyśmy znosić. Czekamy na dalsze wieści o Rodzince już w nowym domu.
  14. Ale tak w ogóle to trzeba by sprawdzić, żeby wiedzieć czy kontynuować wątek czy nie.
  15. Moje sunie to też "moje dziewczynki"!
  16. My też pozdrawiamy wszystkie Cioteczki:lol:
  17. Pani zdaje się miała zadzwonić w tym tygodniu. Oby przynajmniej potwierdziła, że jest zdecydowana, wtedy to już będzie tylko kwestia dni.
  18. Skacz malutka, może jakiś domek cię wypatrzy, bo coraz zimniej, a tobie futerko wychodzi.
  19. Ulka prosiła o sprawdzenie, ale nie wiem czy dostała już odpowiedź. Bo zaczęło się od tego, że ktoś, nie pamiętam kto, był w schronisku i Laluni nie widział.
  20. Podskoczymy jeszcze raz!
  21. Tak, ja też myślę - mam taką nadzieję, że Tinka jest u mnie szczęśliwa. W sumie niczego więcej, chyba, jej do szczęścia nie brakuje. Tak tylko sobie nieraz myślę patrząc na nią, czy ona nie jest przypadkiem starsza niż poprzednia pani podała. Może licząc na lata faktycznie ma teraz 11, tylko psychicznie jest starsza.
  22. Naprawdę, on już dawno powinien mieć najwspanialszy dom na świecie!
  23. A więc szanse jak najbardziej realne!
×
×
  • Create New...