Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Musi się udać! Mróweczka musi mieć przed zimą domek!
  2. Zosiu, Twoje posty i fotki to jak balsam na duszę!
  3. Całe szczęście, że z Fredziem już lepiej! Ale co mu właściwie było?
  4. Witamy Cię Magdo serdecznie i w imieniu Kropci dziękujemy bardzo za oferowany domek:lol:
  5. Szczęśliwa kicia - tak miło się czyta takie wiadomości:lol:
  6. Odpisałam sobie adresy i telefony - dziękuję.
  7. Dziękuję za radę, spróbuję kupić taki grzebień. Faktycznie niedrogi, oby tylko był u nas w sklepach.
  8. Szczęśliwa i już całkiem zdrowa! Tabi, ty też zdrowiej jak najprędzej!
  9. Oby ten "zainteresowany" zdecydował się!
  10. A my przy tej pogodzie toniemy w deszczu i błocie. Ulicą iść się w ciągu dnia nie da, bo wąska i sunie nią sznur samochodów (prace drogowe w innym miejscu i ludzie szukają objazdu), a wąziutki chodnik też w dużej części zajęty przez auta. Jestem wściekła, bo auto potrąciło jednego z gromadki kotków, które mieszkają w ogrodzie w sąsiedztwie, tego najładniejszego, rudego, Dowlókł się jeszcze do domu i tam niestety umarł.My z konieczności chodzimy po wałach i naprawdę toniemy w błocie. W rezultacie męczę się potem z Tiną, żeby ją jako tako odczyścić, a Tina męczy się ze mną - na pewno nie rozumie sensu tych moich zabiegów, skoro po następnym spacerze będzie równie brudna jak teraz. Ale nawet dość cierpliwie znosi to wycieranie, tylko dalej nie pozwala się uczesać. Już był okres, kiedy wydawało się, że mniej więcej zaakceptowała czesanie, a teraz znowu jej się odwidziało. Ale poza tym zupełnie nie sprawia kłopotu.
  11. Domku dla chorej Neli, gdzie jesteś?
  12. Mocno trzymamy!
  13. HURRA!!! Udało się!!! Ogromnie się cieszę!!!
  14. Przypominamy, że domku szukamy!
  15. Kropeczka, przyzwyczajona do domowego ciepła, bardzo cierpi!
  16. Może się uda, nie, MUSI się udać!
  17. Skaczemy Gratko, hooop!
×
×
  • Create New...