Dziwne to wszystko i smutne, bo przecież chodzić powinno wyłącznie o dobro psów, a tego co piszesz MINOG, to właściwie nie wiadomo o co w tym wszystkich chodzi:shake:
Zdrojka, nie wiem jak pomóc Bercie, sama szukam w tej chwili domów dla 2 suniek i nic mi z tego szukania nie wychodzi, wygląda na to, że wszystkie te biedaki musiałabym brać do siebie, a to przecież niemożliwe.