Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Stwierdziła, że nie ma to jak naturalny piasek. To jest prawdziwa ubikacja dla kota, a nie jakieś tam chemiczne, perfumowane paskudztwo.
  2. Wiem co to znaczy czyścić (a właściwie próbować oczyścić) psa z błota - moja Tina jest w typie PON-a. Z drugą sunią ON-kowatą nie ma takiego kłopotu. Teraz jest niestety taka paskudna pora - głównie dla nas, bo psom błoto specjalnie nie przeszkadza.
  3. A więc to jednak stawy. Przynajmniej wiadomo już co leczyć. Została jeszcze tylko do zdiagnozowania przyczyna otyłości. Dziewczynki, wracajcie do zdrowia!
  4. A dlaczego w allegro jest numer tych pań, a nie kogoś z dogomanii?
  5. Króryś z nowych Miaucikowych domków chciał, zdaje się, początkowo 2 kotki. Czy to już nieaktualne?
  6. Roxano, ja mam taki niesiusiający ewenement w domu od lat. Vega była 5 miesięcy w schronisku, a po zabraniu jej ani razu nie zdarzyło się jej "to" w domu. Dwóch tymczasowiczów też takich miałam. Tina natomiast (mam ją od 9 miesięcy) pierwszego dnia nie zaskoczyła, że to już nie schronisko, potem też jej się to zdarzało, ale to dlatego, że miała problemy z brzuszkiem. Natomiast z 4-miesięcznym szczeniakiem, którego miałam na tymczasie to była totalna katastrofa - 2 godziny spaceru i nic, a po przyjściu do domu momentalnie było "wszystko". Trochę ją nauczyłam czystości, ale nie do końca bo była u mnie krótko. Bardzo się cieszę, że Herunia ma dom! Teraz kolej na Mrówcię i Kropkę.
  7. Tak, w Tabi wieku takie dolegliwości reumatyczne (jeżeli to jest to) są stanowczo za wcześnie. Myśleę, że po badaniach już będzie wiadoma przyczyna. Kasiu, co do Klarci, to 8 lat dla kotki nie jest podeszłym wiekiem, koty żyją dłużej od psów. A moja Vega była sterylizowana też jak miała 8 lat i po tym zabiegu w widoczny sposób odżyła. Zapytaj weta, ale moim zdaniem sterylka u Klarci byłaby wskazana. Może nawet wtedy złagodnieje.
  8. Uda się na pewno, tylko żeby to było jak najszybciej!
  9. Nie przesądzaj Madzik, ludzie są różni, może jednak się uda.
  10. Ja naprawdę nie rozumiem, dlaczego tego chłopaka nikt nie chce:shake:
  11. I jeszce raz wędruj do góry Mróweczko!
  12. To świetnie, że oba chłopaki już po zabiegu, na pewno szybko wrócą do zdrowia. Gorzej z Groszkiem, może fakktycznie ktoś mu kiedyś zrobił krzywdę i stąd te jego problemy. Trzymam kciuki za maluszka!
  13. To dziwne z tym bólem łapek u Tabi, bo jeżeli jest jakiś stan zapalny w stawach lub kręgosłupie, to nie mija ( sam?) w ciągu 2 godzin, to musi być coś innego. A krew w kupce Pixi to od podrażnienia jelit biegunką, Tina miała to samo na początku - stale rzadka kupka i często z krwią. Teraz biegunki zdarzaja się jej bardzo rzadko i już bez krwi.Ale do weterynarza i tak się wybrać trzeba.
  14. A czy te problemy z chodzeniem to tylko na spacerze, czy w domu też?
  15. Oj, domku, domku, gdzie ty się podziewasz?
  16. Ja bym jednak Klarę wysterylizowała, skończą się kłopoty typu guzki, ropomacicze (oby nie!). A jakie jest zdanie weterynarza? Biedna Tabi, może to coś ze stawami, teraz taka pora - chłodno, wilgotno, że tego typu dolegliwości mogą się nasilić.
  17. Czekamy z nadzieją!
  18. No to czekamy na fotkę Mrówci - rekonwalescentki!
  19. To już w poniedziałek! Oby się udało!
  20. Zrobiła sobie z dywanika domek i po prostu nie życzyła sobie żadnych gości.
×
×
  • Create New...