Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Czyli wieści pomyślne, bardzo się cieszę! :multi:Oczko uratowane!:multi:A operację nóżki trzeba koniecznie zrobić, żeby tylko fundusze były!
  2. Pewnie, że dla schroniskowego kotka szansa na dom to wybawienie! A pani, nauczona przykrym doświadczeniem, będzie już teraz szczególnie ostrożna - musimy wierzyć jej słowom.
  3. A ten kotek zginął w sensie zagubił się, czy nie żyje? Jak się zagubił, to może jeszcze wróci? Mimo wszystko trzeba panią uczulić, żeby lepiej pilnowała towarzystwa!
  4. Mnie się też podoba Frodzio taki jaki jest, ale celem tej operacji było polepszenie Frodziowi komfortu życia - to miało być tylko i wyłącznie dla jego dobra. Ja też nic Ci nie mogę poradzić, kakadu. Kompletnie się na tym nie znam. Jedyne co mogę zasugerować, to konsultacja u innego lekarza.
  5. Wątek jest w dziale "Inne zwierzęta", już jakiś czas nie uaktualniany, nie pamiętam czy gołąb jest teraz w DT czy już w DS, musiałabyś poszukać.
  6. To zaproponuj tej pani jakiegoś podobnego kotka - domki zawsze są poszukiwane!
  7. Na dogo był gołąb! Czekamy na opinię weta co do oczka Rudzielca!
  8. O tym gwoździu pisałaś już wcześniej, już wtedy zaczęło się coś niepokojącego dziać. Zaczął wychodzić i powolutku wychodził dalej, aż przebił skórę. I najprawdopodobniej będzie stawał się coraz bardziej widoczny. Frodzio niewątpliwie wcale nie musiał tego miejsca rozlizywać, żeby się zrobiła rana. Ranę zrobił wychodzący gwóźdź! Można mieć tylko pretensje do pani doktor, że tak to wszystko lekko potraktowała:angryy:
  9. Marto, nie odbieraj tego co napisałam jako jakichś zarzutów z mojej strony. Wiem, że robisz wszystko, aby uratować Frodziowi nóżki. Wiem, że nie da się wszystkiego przewidzieć, jest to niemożliwe. I wiem, że jesteś w tej chwili rozżalona, bo przecież tak się starasz, a rezultaty są takie jakie są. Ale może nie jest tak tragicznie, może jeszcze nie wszystko stracone? Teraz tylko nadzieja w doktorze, że coś wymyśli.
  10. A może operacja polegać będzie na wyjęciu gwoździa i włożeniu nowego? Jeżeli zdarzają się takie przypadki, że gwóźdź wychodzi, to chyba lekarze mają już opracowany scenariusz dla takich sytuacji. A jeżeli takie przypadki się zdarzają, to nie tylko Frodziowi, ale i innym zwierzakom, więc to nie jest tak, że Tobie nic się nie udaje. Jednak tak na wszelki wypadek, w przyszłości, jak wychodzisz na dłużej, to może zakładaj mu kołnierz...
  11. Neli szuka przynajmniej DT - to jej szansa na zdrowie!
  12. Biedulka :-( Może ona tak reaguje na warunki schroniskowe? W domu na pewno szybciej by wyzdrowiała, tylko gdzie ten domek?
  13. Biedniutkie jeszcze te łapusie bardzo... Ale najważniejsze, że się goją!
  14. Może zamiast kocyków i ręczników dawaj mu gazety! Czy on się załatwia w transporterku dlatego, że kuwety nie ma już gdzie wstawić?
  15. Jak to dobrze, że z oczkiem już lepiej! Jeszcze żeby z łapeczką coś się udało zrobić! A jak te rany na ciele, goją się?
  16. A co się dzieje z czekoladowym kociakiem? Przecież to Lalunia była nasłabsza!
  17. Tylko jak tu wytłumaczyć Frodziowi, żeby tę nóżkę ćwiczył, bo inaczej nie będzie jej nigdy używał? Na razie to on jej nie ćwiczy, tylko ma ją ćwiczoną. Można mieć tylko nadzieję, że po tych wszystkich zabiegach nóżka stanie się na tyle silna, że Frodek zacznie ją jakby niechcący używać. Biedna ta łapinka na zdjęciach. Ale za to jaką ładną, lśniącą ma Frodzio sierść!
  18. Zamiast nosić Frodzia na rękach, lepsze byłoby nosidełko typu budka, na ramię - są różne w sklepach zoologicznych. A może ktoś mógłby pożyczyć? Z panią Krysią - o ile nie będzie innego rozwiązania - to lepiej umówić się na opłatę miesięczną, a nie "za godzinę" - taka umowa-zlecenie na określoną kwotę - wtedy jest taniej.
  19. Ale ta pani, która wychodzi z psami ma klucze od mieszkania? Może za dodatkowym wynagrodzeniem zgodziłaby się jeździć z Frodziem na zabiegi?
  20. Szkoda, że nie mieszkamy w jednym mieście:shake:
  21. Oj, niedobrze... Czy to się nieraz zdarza po takiej operacji, czy u Frodzia to wyjątek? A może to na skutek ćwiczeń?
  22. Kciuki trzymane bardzo mocno!!!:thumbs::thumbs::thumbs:
  23. Borysek przypomina, że pilnie szuka chociaż DT!!!
×
×
  • Create New...