Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Sama nie wiem co o tych szwach myśleć:shake: jakieś wybrakowane czy co...
  2. Bardzo się cieszę, że tak się to wszystko dobrze ułożyło, że Rudasek dochodzi do zdrowia, że będzie chodził i że będzie miał dom:multi: Kotek niech będzie roboczo Marcelkiem, nie Karmelkiem (patrz wątek Karmelka z Bydgoszczy :-()
  3. Jest domek:multi::multi::multi: Malagos, dzięki wielkie:loveu:
  4. Karmelku:placz::placz::placz: Bądź szczęśliwy za Tęczowym Mostem [*] [*] [*]
  5. Takie dobre wieści:multi:
  6. Tak się cieszę, że Rudzielec wraca do zdrowia:multi:
  7. Borysek - cudem uratowany i teraz bezdomny??? To nie może tak być!!!
  8. Jaki biedniutki:-( Ale najważniejsze, że wszystko się udało:multi:
  9. :thumbs::thumbs::thumbs:
  10. A ja w ogóle nie znam tych powiedzeń - nie z mojego regionu:shake:
  11. Zupełnie się na tym nie znam, mogę tylko trzymać kciuki:kciuki:
  12. Bardzo się cieszę, że wszystko idzie ku dobremu:multi:
  13. Oczywiście, że pamiętamy o Pixi!
  14. Czyli nie wszystko stracone - jest nadzieja!
  15. Kciuki za najlepszy domek dla Mruczusia:kciuki::kciuki::kciuki:
  16. Rozumiem, sytuacja faktycznie byłaby niezręczna. No, chyba że konsultacja byłaby w innym mieście, ale to następna trudność...
  17. Czy doktor powiedział jak wyobraża sobie dalsze leczenie, czy przewidziany jest jeszcze jakiś zabieg po wyjęciu gwoździa, czy w ogóle dawał jakieś szanse? Wrocław oczywiście odpada, ale czy w Warszawie nie ma innych specjalistów, z którymi można by się umówić na konsultacje?
  18. Na pewno się uda i Rudzielec będzie chodził:loveu:
  19. Szukałam, nie znalazłam - albo coś mi się przywidziało albo watek został usunięty lub przeniesiony...
  20. Spróbuję odnaleźć ten wątek o gołębiu!
  21. Domek dla Boryska - przynajmniej DT - pilnie poszukiwany!!! Biedak nie ma się gdzie podziać po wyjściu ze szpitalika!!!
×
×
  • Create New...