Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. To mądrala z niego:loveu: Jedzonko miał, tylko, jak widać, fryzjera zabrakło;)
  2. Warszawianka - idealny pies do towarzystwa dla KOTA!!! Dlaczego ona jeszcze nie ma domu???
  3. Jak tak patrzę na Marcysia, to on wcale nie jest zabiedzony - chyba niezbyt długo musiał się błąkać, bo sadełko to mu jeszcze zostało. A tak w ogóle, to nawet częściowo goły jest przeuroczy:loveu:
  4. Widać, że poważny z niego człowiek. A Mruczuś kiedy będzie mógł iść do domu?
  5. Sunia do towarzystwa dla kota szuka domu!!!
  6. Domku gdzie jesteś, sunia czeka!!!
  7. To dobrze, że w pracy wszystko jakoś przyschło:smile:
  8. Byłam 2 dni poza Krakowem, zwierzakami opiekował się mój syn. I wszyscy byli podobno bardzo niegrzeczni, łącznie z Cofim. Trochę się bałam, jak on zareaguje na moją nieobecność, no i odczuł to jak wywrócenie jego dotychczasowego zycia do góry nogami, bo nawet jego wersalka była teraz zajęta przez syna i synową. Biedny, nie miał gdzie spać, zajęli mu łóżko. Wszystkie koty podobno wariowały, do tego jeszcze wymiotowały, psy w nocy chodziły po przedpokoju, spać się nie dało - to relacja syna. Ale już jestem w domu i wszystko wróciło do normy - wszyscy są grzeczni, panuje idealny spokój, zwierzaki odetchnęły, że ja wróciłam, a ja odetchnęłam, że wszystko jest w porządku.
  9. I to się nazywa HAPPY END!!! Tak się cieszę:multi::multi::multi:
  10. Wspaniała, kotolubna sunia pilnie szuka domu!
  11. Przepakowanie w [B]zamkniętym [/B]aucie - pewnie niepotrzebnie o tym przypominam, ale taka już jestem - przewrażliwiona i z wybujałą wyobraźnią
  12. :kciuki::kciuki: :kciuki: oby udało się zrealizować wszystkie plany!!!
  13. Jorgusia przypomina się!!!
  14. No to skaczemy Warszawianko!
  15. Może nie tyle diety, co ruchu, a o to w schronisku trudno:shake:
  16. Gratulacje!!! :klacz:Jak Wy to robicie?
  17. Borysku, lepiej trafić ci się nie mogło:multi:
  18. Taka chodząca dobroć i jeszcze bez domu? Tak nie może być! Zakocone domki, zgłaszać się po sunię proszę!
  19. Jorgusia rozgląda się pilnie za domkiem!!!
  20. Ja zaglądam, ale poza podniesieniem pomóc nie mogę...
  21. Dlaczego niestety??? Nie widzę powodu:shake:
  22. Świetnie sobie Frodzio radzi, no i najważniejsze, że chce chodzić. Fotki śliczne!
  23. Nie przejmuj się Tweety, robisz to, co Ci dyktuje sumienie, a że ktoś ma inne zdanie - no cóż, nic na to nie poradzimy, nie pierwszy to i nie ostatni raz:shake:. Najważniejsze, że Ty jesteś w zgodzie sama z sobą!
×
×
  • Create New...