Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Gdzie ten domek???
  2. Masz rację kakadu;)
  3. Powinno być dobrze, przynajmniej wszystko na to wskazuje!
  4. Ocywiście, że trzymamy, i to baaardzo mocno!!!
  5. Dziękuję za podpowiedź co do rozliczeń podatkowych:smile:
  6. Super wiadomość:multi::multi::multi: Bądź szczęśliwa malutka!!!:loveu:
  7. Łapeczka tak bardzo prosi o domek...
  8. Taki śliczny elegancik i domku dalej brak???
  9. Przyjaciel koni - czy jesteś na 100% pewna, że wpłaty na AFN można odliczać jako darowiznę?
  10. Jest śliczna, a w domu na pewno jeszcze rozkwitnie, przede wszystkim sierść jej wyładnieje, bo kotki w schronisku ze stresu mają takie byle jakie futerko - zmierzwione, bez połysku. A wystarczy parę tygodni w domu i nie ten sam kot!
  11. To już na dniach:multi::multi::multi:
  12. Śliczna Szysza:loveu: A transport na kiedy?
  13. U Cofiego wszystko w porządku, mogę powiedzieć, że rozkwita. Futerko zrobiło mu się o niebo ładniejsze, ale na pewno nie jest to jeszcze "wersja ostateczna". Zarastają już te ubytki na łapkach, zostały jeszcze tylko małe placki na kolankach, myślę, że i one zarosną. Tak pięknie się wkomponował w moją gromadkę, aż sama się dziwię. I tak pięknie przyjęły go moje zwierzaki. Nie ma między nimi żadnych awantur, jedno drugiemu ustępuje. Ale to też zasługa Cofiego, bo nie ma w nim cienia agresji. Psów Cofi już w ogóle się nie boi, przechodzi normalnie koło nich, czuje tylko pewien respekt wobec super kosmatej Tiny. Jak ktoś nas odwiedza, to Cofi na wszelki wypadek chowa się - a nuż wezmą go! Apetyt ma wspaniały, kuwetka to oczywiście jedyne miejsce do załatwiania swoich spraw, niczego nie niszczy, nie zrzuca. Taki stateczny starszy pan!
  14. A ja uważam, że kocurki są bardziej miziaste, mniej grymaśne, rzadziej stroją fochy, są łagodniejsze, o mniej skomplikowanej psychice. Sama mam 3 kocurki i 1 kotkę i mówię to z własnej obserwacji, ale nie tylko, bo spotkałam się z podobną opinią.
  15. Łapeczka wyciąga łapeczkę o pomoc, o dom!!!
  16. Maciuś postanowił wziąć los w swoje łapki i intensywnie szukać domu - pomóżmy mu w tym!
  17. Dorosłe nie są takie rozbrykane!
  18. Pixi ślicznie wychodzi na zdjęciach - bardzo jest fotogeniczna!
  19. Dlaczego ona jest w izolatce? Ze względu na łapkę?
  20. Tak, teraz szukamy domu dla tego przystojniaka!
  21. Bądź szczęśliwa Nikusiu w nowym domku:loveu:
  22. Bardzo się cieszę:multi::multi::multi:
  23. Ja mam też coś na bazarek i szukam chętnego do wystawienia!
×
×
  • Create New...