Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Domki jakieś oporne są...:shake:
  2. Cieszymy się i życzymy całej Rodzince wszystkiego najlepszego w nowym domu:smile:
  3. Szukamy chociaż DT dla Kubusia! On w schronisku zginie!!!
  4. Domek musi się znaleźć!!!
  5. Rozglądamy się za domkiem, takim już na zawsze!
  6. Biedactwo... Dlaczego go oddano?
  7. Super wieści:multi:
  8. Co słychać u Rudzielca?
  9. Frodzio głęboko zamyślony - i co z takim kotem robić? Chyba trzeba będzie polubić!
  10. Nie jestem zalogowana na miau:shake: Proszę zróbcie mu różne ogłoszenia, ale.gratka itp., jak najwięcej ogłoszeń, może w prasie lokalnej też by się udało. Trzeba ratować Kubusia!!!
  11. Taka śliczna koteczka i dalej bez domu:shake:
  12. Szukamy domu aż do skutku!!!
  13. I tak trzymaj, Marto!!!
  14. Tak bardzo mi przykro:-( Biedny kiciulek, biedna Marta:placz:
  15. Przypominamy się!!!
  16. Może go swędzi skóra w tych miejscach i albo rozdrapuje pazurkami albo chcąc się podrapać ociera o coś. A to, że nie jest już taki łagodny to pewnie dlatego, że poczuł się już pewniej w domu, już nie jest taki przerażony i zestresowany nową sytuacją. Myślę, że to okres przejściowy, trzeba dać mu czas na pełną aklimatyzację.
  17. No to jeszcze raz - te, które były i te, których nie było. Są takie bazarki robione z rzeczy, które zostały i za drugim razem coś schodzi.
  18. Proponuję przenieść te wszystkie bazarki na dogo, na pewno efekt będzie lepszy!
  19. Moje 2 sunie mają 4 koty do podziału;) A Warszawianka nie ma ani jednego:-(
  20. Do góry sunieczko, domku wypatruj!
  21. Śliczne oczka, i ten nochalek różowiutki:loveu: A łapeczka faktycznie jak nowa!
  22. Dalej uparcie szukamy domu dla Jorgusi!
×
×
  • Create New...