Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Domki, zgłaszać się po Mruczusia proszę!
  2. Musi być dobrze!!! Tylko te nieszczęsne finanse, zamiast róść to topnieją, bo pacjentów przybywa:shake:
  3. Nie chciała być sama w łazience, płakała, światło jej trzeba było zostawić, nosek sama wyciera - jaka kochana ta Szyszunia:loveu:
  4. Ojej, nie wiedziałam, że tak to będzie wyglądać! Vega miała tylko wycinane guzki, a te mniejsze, rozbijane ultradźwiękami.
  5. Jest śliczny i inteligentny - sam postanowił szukać domku, ale póki co, słabo mu to idzie:shake:
  6. A nie można tego wszystkiego teraz wyciąć, dlaczego ma być następny zabieg?
  7. Kciuki trzymane za pomyślny przebieg operacji:kciuki::kciuki::kciuki:
  8. Miałam do niedawna trzy, został tymczasik i są cztery!
  9. A Pingwiniorek nikomu się nie podoba?
  10. Koci przystojniak pilnie szuka domu!!!
  11. Łapka w górę!!!
  12. No właśnie, też zaglądałam...
  13. Ja też się tam przespaceruję!
  14. Nareszcie Szyszunia na wolności i do domku jedzie:multi::multi::multi:
  15. Te wizyty w szafie można by przeboleć, gdyby nie sierść - ja już praktycznie nie mam ani jednej rzeczy, która by nie miała zwierzęcych włosów na sobie - przy 6 różnokolorowych zwierzakach robi się ciekawy melanż!
  16. Dla mnie też to jest niepojęte, przecież te łapki nie stały się takie gołe i biedne w jeden dzień!
  17. Wielkie dzięki dla Ines za wszystko co robi dla Fruzi i Bacika:loveu:
  18. Teraz to wszystko jasne! Krecia będzie bezpieczna!
  19. Mnie się bardzo podobają dogi, moja Mama miała w młodości. A yorki, choć malutkie, to charakterne terrierki, wcale nie takie zabaweczki na jakie wyglądają - moje sunie bardzo lubią tę rasę, mają w okolicy kilku takich kolegów.
  20. Gdzie jesteś domku???
  21. Uchylne okna są niebezpieczne - kot może się zaklinować i złamać kręgosłup albo udusić jeżeli zaklinuje się na wysokości szyi. Jedyna rada to uchylać okna minimalnie i jeszcze wstawić ograniczniki, a najlepiej zabezpieczyć siatką, wtedy już pełne bezpieczeństwo, a i okna można normalnie otworzyć.
×
×
  • Create New...