Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Truskawo, jesteś wspaniała!!! Oby Twoje wysiłki przyniosły rezultaty!!!
  2. Biedaczek, oby udało mu się dojść do zdrowia, wtedy szybciej domek znajdzie, bo rude są cały czas w cenie
  3. A ja nie widzę Kosmicznych Kotów i Zdalnie Sterowanego Układu Szeregowego:shake: Reszta widoczna i cudna!!!
  4. Ja też, ja też:kciuki:
  5. Nawet jak mniej teraz je, ale jest żwawa, to znaczy, że czuje się całkiem dobrze. Żeby tylko ten katarek się skończył! A może to jest na tle uczuleniowym?
  6. Wielce krzepiące wieści:loveu:
  7. List doszedł dzisiaj. Te dwa egzemplarze są chyba jednakowe, więc obojętnie który wyślę, prawda?
  8. Wszyscy jesteśmy ciekawi postępów u Boryska!
  9. Ale tekst:crazyeye: Piękny!!! Teraz to domek musi się znaleźć!
  10. On jest chyba leniuszek! Nie używa tej łapki jak mu nie jest koniecznie potrzebna!
  11. Dzielna dziewczynka z Fruzieńki:loveu:
  12. Dzisiaj jeszcze nie doszło. 17 kwietnia jest Dzień Kota? A nie 17 lutego???
  13. Własnym oczom nie wierzę! Ale cudownie:multi::multi::multi: Tak mi ten Maciuś zapadł w serce:loveu:
  14. Maciuś przypomina, ze domku poszukuje!
  15. Jest całkiem dobrze! I powinno być coraz lepiej! Zuch Frodzio!
  16. Nieustająco szukamy domku!!!
  17. Jak na taką ciężką operację zupełnie dobrze chodzi! Dzielny Mruczunio:loveu:
  18. Maciuś musi koniecznie mieć domek! To taki super inteligentny kot!
  19. Mruczuś szuka stałego domu do mruczenia!!!
  20. Wiem, wiem, czytałam na miau - smarkula kochana:evil_lol:
  21. Mój Cofi też podkrada jedzenie pozostałym kotom, ale tylko puszkę. I je więcej aniżeli pozostałe 3 koty, a dalej szczuplutki. A Szyszunia cudna! Ileż to czasu musiało upłynąć, żeby znowu mogła tak wylegiwać się w domciu na słoneczku...
×
×
  • Create New...