Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Chciałam tylko sprawdzić, czy wpłynęła moja druga wpłata z bazarku. Jest!
  2. Co u Mruczusia? Jak się czuje nasze Mruczadełko?
  3. Odetchnęłam z ulgą...jest lepiej...powinno być dobrze...uff... Ale kciuki trzymam dalej:thumbs:
  4. No to sukces:multi: Fruzinko, oby tak dalej:kciuki:
  5. Uparcie szukamy domku!!!
  6. Biegniemy na górę, może tam gdzieś domek czeka!
  7. A gdzie jest ta lista wpłat, którą mamy sprawdzić?
  8. Czekamy zatem na wieści!
  9. Taka śliczna koteczka i dalej bez domu...
  10. I jeszcze raz do góry, malutki!!!
  11. Nie, to nie fikcja - ja jestem realna! Mam dwie takie sunie kochające koty, jak postanowiłam przygarnąć drugiego psa, to musiał to być taki, który lubi koty. Miałam wtedy 3 koty, teraz mam 4!
  12. Elu, dopiero teraz dowiedziałam się o chorobie Dakotki - jestem myślą z Wami, trzymam kciuki:kciuki:
  13. Są jakieś wieści?
  14. Rozglądamy się za domkiem!
  15. Jorgusia chce do domu!!!
  16. Kubuś przypomina o sobie!
  17. I jeszcze raz przypomnij o sobie sunieczko!
  18. Powodzenia Zosiu:kciuki: Mając taki piękny ogród szkoda by było, żeby kicia siedziała w domu!
  19. Moje koty też tak reagowały na smycz - w ogóle nie chciały ruszyć się z miejsca. Ale wiem, że niektóre koty bardzo ładnie chodzą, niemal jak pies!
  20. Nie dziwię mu się, że płacze, kto by chciał siedzieć cały czas w klatce! Kto utuli Kubusia? Kto da mu dom???
  21. We wszystkich ogłoszeniach trzeba eksponować tę cechę suni - w końcu musi znaleźć się jakiś zakocony dom, w którym zabrakło psa!
  22. Domku!!! Jorgusia czeka!!!
  23. Ja rzadko mam problemy z dogo, więc chociaż podnosić będę Iryska
×
×
  • Create New...