Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Mojego Cofiego też wet ocenił na ok. 10 lat, a jednak został wykastrowany zanim przyjechał do mnie. I czuje się świetnie. Tu też nie powinno być problemów.
  2. Maleńkie kociaki zawsze mają takie nieproporcjonalnie duże uszy, co jeszcze im dodaje uroku :smile:
  3. To właśnie miałam między innymi na myśli;)
  4. Całe szczęście, że Berni w porę zauważyła krwawienie i można było natychmiast zareagować. No i najważniejsze, że malutka czuje się zupełnie dobrze!
  5. Nie no, Jolu, przecież jesteś tak doświadczoną kobietą, że u Ciebie NIE MOGŁA zajść w ciążę, nawet mi to na myśl nie przyszło :shake:U Berni też nie:shake: Wyszło mi z obliczeń, że to musiało się stać albo w schronisku (nie wiem jakie tam są warunki) albo przed schroniskiem. No i rzeczywiście przed schroniskiem!
  6. Gdzie ona się dorobiła tej ciąży? Jeszcze przed schroniskiem?
  7. Różnica niesamowita - nie ten sam kotek! Wygląda teraz prześlicznie:loveu:
  8. Będą jakieś relacje? Muffeczko - dużo szczęścia:smile:
  9. Tyle, że malutka, więc łatwiej można sobie z tym jej charrrakterkiem poradzić;)
  10. Zalogowałam się na miau (mam tam inny nick, bo mój był już zajęty) i będę pilnować tam wątku
  11. Frodzio jeszcze skorzystał na tym, że mu Murka zajęła posłanko - leży teraz na poduszkach;)
  12. Ktoś kiedyś przecież musi się sunią zainteresować!
  13. No to dalej szukamy domku!
  14. Do góry koteczko!
  15. Sunia śliczna, ale ten charakterek to po niej widać!
  16. Śliczności:loveu: Jak ładnie wyglądałyby razem z Warszawianką!
  17. Szukamy domku dla ślicznej, mądrej Neski!
  18. A taką miałyśmy nadzieję...:-(
  19. Kociaki mają przynajmniej DT, a sunia dalej w schronie...
  20. Sunia została w końcu zważona?
  21. Bardzo gustowny i twarzowy kapoczek:smile: Szkoda, że na basen nie wpuszczają psów, bo to by było też świetne wyjście...
  22. No to trzymam kciuki!!!
  23. Teraz okres wakacyjny, więc adopcje zwolniły, niestety...
  24. Czy chodzi Co o tego kotka Bolka? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113088[/URL]
  25. Neska i kociaki wypatrują domków!
×
×
  • Create New...