Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Prawdziwa z niej mamka!
  2. Śliczne maleństwo na domek czeka!
  3. Podnoszę maleństwa!
  4. Oby nie musiała długo czekać!
  5. I jeszcze raz!!!
  6. Podskakujemy, nadziei nie tracimy!
  7. Jedyna pociecha i korzyść z festynu, to że przynajmniej Żabka znalazła dom.
  8. Franio przypomina o sobie!
  9. Ludzie wiedzieli, że te psy są do adopcji? Były odpowiednio zareklamowane?
  10. Jak to dyskwalifikowana? Co masz na myśli?A były tam też inne, nie schroniskowe psy?
  11. No to szukamy domów dla całej rodzinki!
  12. W górę malutka!
  13. Do góry maluchy, po domek!
  14. No to szukamy dalej domu dla tej wspaniałej suni!
  15. Nikomu się nie spodobała???
  16. Jaki słodki maluszek! To już teraz dwóch chłopaczków szuka domu!
  17. Wiele osób nie zgadza się z nowym regulaminem i teraz może być tak, że ludzie przestaną adoptować zwierzaki, będą brali je na tymczas, wieczny tymczas. Czy o to chodziło? Na pewno nie!
  18. I jak festyn?
  19. Trzeba Bunię trochę utemperować, bo przecież w gromadzie MUSI panować zgoda!
  20. Prosimy o fotkę Florianka!
  21. Małe wyglądają jakby naprawdę były dziećmi Neski - cudna rodzinka!
  22. Jest prześliczna!!! Niemożliwe żeby nikt jej nie wypatrzył!
  23. Skaczemy Antosiu!
  24. To w końcu nie tak długo, najważniejsze, że domek zaklepany!
  25. Brawo Neska!!!
×
×
  • Create New...