Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Farciku, oby to imię przyniosło ci wspaniały domek!
  2. Pozdrowienia dla Fruzi i całej Rodzinki:loveu:
  3. Może tym razem się uda? Janna - wielkie dzięki:) O Warszawiance muszą napisać Luka lub Ziutka, bo ja też jej osobiście nie znam.
  4. Może po wakacjach coś się ruszy?
  5. Marto, a nie myślałaś o jakiejś pracy w domu, przy komputerze? Ja tak pracuję, bo moją firmę rozwiązano jak byłam w wieku, kiedy o nową pracę już bardzo trudno. Przy pomocy komputera można robić różne rzeczy, zależnie od umiejętności.
  6. Świetnie, że u Fruzi wszystko OK:multi: A na fotki czekamy z niecierpliwością:)
  7. Do góry malutka!
  8. Może dzisiaj komuś się spodobasz?
  9. Parka domowych kotków czeka na nowy domek!
  10. Marto - najserdeczniejsze życzenia imieninowe, oby udało się zrealizować to wszystko o czym marzysz:Rose::Rose::Rose:
  11. Nie za młoda, nie za stara - wiek w sam raz. A charakter cudowny! Nic tylko brać i kochać!
  12. Jak to dobrze, że paczuszka się znalazła - cała i zdrowa!!!:multi:
  13. Neska czeka!!!
  14. Jorgusia tak bardzo tęskni za domem...
  15. Dlaczego ona dalej bezdomna???
  16. Oby udało się zrealizować plan:thumbs: Taki szczytny cel! Tyle istot uratowanych!!!
  17. Jak długo jeszcze??? Taka wspaniała sunia!!!
  18. Wszystkie są śliczne, ale ja to już mogę się tylko pozachwycać dymnymi, tricolorkami, szylkretkami - siódmy zwierzak w domu już nie wchodzi w rachubę:shake:
  19. Fagocik ma taką oryginalną urodę, jest dymny, prawda?
  20. Niestety, najczęściej wszystko rozbija się o pieniądze, a najsmutniejsze to to, że niektórzy mają ich tyle, że nie wiedzą co z nimi zrobić...Wielka szkoda, że z bazarkami tak wyszło, ale obawiam się, że nic na to nie poradzimy. Nie mam w tej chwili pomysłu w jaki sposób można by zebrać trochę grosza...
  21. Najlepiej by było gdyby Mika została tam gdzie jest, a tamta druga pani wzięła jakąś inną bidę. To by było wyjście idealne! Może się w ten sposób uda!
×
×
  • Create New...