Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. O właśnie! Dawniej to się nazywało sprzedaż wiązana!
  2. Nie podobała się Frodziowi taka kąpiel :shake: może on w ogóle nie przepada za wodą? Ciekawe jak będzie zachowywał się w wannie.
  3. Ja bym jednak próbowała pomału łączyć kociaki ze stadem, maluchy zawsze są łatwiej akceptowane aniżeli dorosłe koty, chociaż i tu nie ma reguły. A w ogóle, to miały wielkie szczęście, że trafiły na Ciebie:loveu:, jeszcze chwila i skończyłyby tak jak ten trzeci maluszek:-(
  4. Domki, zgłaszać się proszę!!!
  5. Jorgusia smutna...domku brak...
  6. Całe szczęście, że chociaż te 2 koteczki uratowałaś! Może jednak Twoje koty przyjęłyby maluchy, trudniej dopasować już dorosłego kota, ale kocie dzieci przeważnie są akceptowane. Moja gromadka kotów po kolei powiększała się o maluchy, a ostatni, jako dorosły, starszy już pan, wkroczył kocurek z Uciechowa i został bardzo ładnie przyjęty, aż sama się zdziwiłam.
  7. Szkoda...no cóż, nie przekona się pani...
  8. Domki, hop, hop!!!
  9. Takie maleństwo! Gdzieś jakiś kącik musi się znaleźć!
  10. Kiedy się doczeka???
  11. Bez nadziei to wszystko nie miałoby sensu! Warszawianka - do domu marsz!!!
  12. Dobrze mu :smile: i nianię ma:loveu: Może ta niepełnosprawna łapeczka nie będzie mu zbytnio przeszkadzać?
  13. Już się martwiłyśmy, Marto, co się z Tobą dzieje, i z Frodziem również. Dobrze, że to tylko kłopoty z netem! Fotki pływającego Frodzia - niezbędne:smile:
  14. Jorgusia tak tęskni z domem...
  15. Dobrze, że chociaż jeden maluch już w domu:multi: A reszta czeka!!!
  16. Może jednak ktoś zadzwoni???
  17. Neska i maluszki wyglądają domków!
  18. Jorgusiu, przecież domek musi się znaleźć!
  19. Przecież tak nie może być!!! Kiedy jej los się odmieni???
  20. I ja się przyłączam do życzeń - wszystkiego co najlepsze Elu:buzi::Rose:
  21. Cudownie:multi::multi::multi: Bądź szczęśliwy Antosiu!!!
  22. Telefony mogą być jeszcze jutro...
  23. Pewnie że fajna, tylko dlaczego dotąd bez domu???
×
×
  • Create New...