Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Domku, znajdź proszę Neskę!
  2. Gdzie jesteś domku???
  3. Nikt nie chce Warszawianki???
  4. No właśnie, może by mu zmienić imię na jakieś bardziej optymistyczne, w końcu miał chłopak szczęście, że go Millarca wypatrzyła
  5. Tak, miałam teriera irlandzkiego, ale fotki mam tylko na papierze. Ja go strzygłam (głowa) dopiero w późniejszym okresie, wcześniej, jak go wystawiałam, to strzygł go ktoś ze Związku. Ale Rufuska to głównie się jednak trymowało, strzygło się, a raczej modelowało, główkę i łapcie.
  6. Nie, ona już teraz nie tyje. Apetyt ma, ale nie nadmierny, a ja też jej nie chcę tuczyć, pakując jej smakołyki. Mimo tego jest jednak grubiutka, co najlepiej zauważyłam po ostrzyżeniu - główka zrobiła się jej jakaś taka mała w stosunku do "boczków":evil_lol: Strzygłam ją chyba w maju, a już zdążyła zarosnąć. Jeszcze z miesiąc i będę musiała całą operację zaczynać od nowa:roll:
  7. Ja daję Vedze (bo to ją zwykle czyści) Laremid, połowę dawki dla człowieka (czyli 1 tabletkę), bo waży 36 kg. To jest takie leczenie objawowe, ale pomaga.
  8. No, chyba że ktoś ma koty i do niedawna miał jeszcze psa i teraz szuka jego następcy
  9. Cudny filmik! :loveu: Moja Milka też myje Vegę, ale nie tak długo i starannie;)
  10. Ano właśnie... Ale czekam na propozycję terminu:)
  11. To byś dopiero wzbudziła sensację:megagrin:
  12. Kto odmieni los tej wspaniałej suni???
  13. :multi::multi::multi:
  14. Moja Vega ma 14 lat, jest głucha, rano trochę trudno jest się jej poruszać, ale poza tym żadnych oznak starości u niej nie zauważam. No, ale ona jest od 12 lat u mnie, nie przeszła tyle w swoim życiu co Rexik.
  15. I tylko domu brak...
  16. Tzn. wkurzył się, że mu Staś przestawił miskę?
  17. Myślę, że lęk wywołany był głównie zaskoczeniem, chociaż Rexika nie można tak po prostu zlekceważyć, to spory pies...
  18. Czy był jakiś, najmniejszy chociaż, powód?
×
×
  • Create New...