Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Dzielny Maksiu! Oby z tą miednicą było lepiej niż się wydaje!
  2. Oby tak!:thumbs::thumbs::thumbs:
  3. Zdjęcia nigdy nie oddają faktycznej wielkości, jakiś odnośnik być musi!
  4. Dziękuję Elu za zaproszenie, przyjadę jak będę miała wolniejszy dzień, bo to jednak jest kawał drogi do Was
  5. Moja Tina w ogóle jest histeryczką, ale to co wyprawiała przy czyszczeniu uszu, to przechodziło wszelkie pojęcie! Fakt, Elu, że jak ja byłam u Was, to Rexiulek stał obok mnie i był bardzo chętny do głaskania...
  6. A wydawałoby się, że większe zainteresowanie jest właśnie małymi pieskami
  7. Tak strasznie mi jej żal...:-( Co by tu jeszcze zrobić???
  8. Trzeba kuć żelazo póki gorące, bo jeszcze się rozmyślą!
  9. A to łobuziak mały:mad: żeby tyle strachu Ci napędzić
  10. I jeszce raz się przypominamy!
  11. Szukamy domku dla pięknej koteczki!
  12. Długo już czeka...i nic...:-(
  13. Warszawianka chce do domu!!!
  14. Moje koty zasmakowały w palmie - już praktycznie nic z niej nie zostało
  15. W górę czarna Nesko!
  16. Warszawianka dalej czeka... Dlaczego nikt jej nie chce???
  17. Na wszelki wypadek rozdzieliłabym ich. Tak będzie lepiej dla obu - Boryska i krotona;)
  18. Owszem, jest, przynajmniej widziałam go na liście trujących
  19. Biedna Neska, teraz to już nawet maluchów nie ma...
  20. Jorgusia tęskni bardzo za domem...
  21. Sunieczko, szukamy domku dla ciebie!
  22. Mój Kastor, z kolei, jak wzięłam go w wieku ok. 6 miesięcy miał strasznie długie nogi, a że był przy tym okropnie chudy, więc wyglądał jak pająk. Długie nogi ma i teraz, w porównaniu z innymi moimi kotami, ale urósł i przytył i te nóżki nie są już takie długaśne. W ogóle, to jest to bardzo zgrabny kotek.
  23. Nie sądzę, żeby aż tak mu się charakter zmienił. Poza tym, jeżeli kastracja jest jedyną szansą na dom dla niego, to nie ma się co zastanawiać, tylko ciachać!
×
×
  • Create New...