Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Jest piękny! On jest czarny dymny czy raczej brązowawy?
  2. Jorgusia się przypomina!
  3. Parka osieroconych kotków bardzo prosi o domek!
  4. Kiedy w końcu ktoś ją zauważy???
  5. Kupując main coona za co najmniej 2 tys. zł pani pewnie zmieni zdanie co do najwłaściwszego sposobu chowania kota. Nie sądzę, żeby pozwoliła na to, żeby jej "kasa" szwendała się gdzieś po okolicy.
  6. Ja jej osobiście nie znam, ale i tak ją kocham:loveu:
  7. I tak Fruzinka zawinęła do portu u Ines:multi::multi::multi: Wielkie dzięki:loveu:
  8. Tweety, ja rozumiem tak samo i chyba się nie mylimy:smile:
  9. Śliczna kotka - na fotkach wygląda jakby była taka lekko brązowawa w prążki na torsie
  10. Ja zaglądam, ale z fotkami nie potrafię pomóc
  11. Do góry Mikuniu!!!
  12. W górę!!! One czekają!!!
  13. Biedactwo...kiedy się doczeka ???
  14. Bidulka, czuje się taka samotna...
  15. Ja też podniosę - po raz kolejny!
  16. :multi::multi::multi: I wszyscy szczęśliwi!!!
  17. Tak to wszystko ślicznie - obrazowo i zapachowo - opisujesz Zosiu, że chciałoby się tam być, więcej, wydaje mi się nawet, że ja TAM jestem:)
  18. Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy dzień???
  19. Maluszku:placz:nie dałeś rady:placz: [*] [*] [*]
  20. Biedactwo maleńkie...Może jednak da radę? Walcz koteczku!!!
  21. Sierotki czekają na dom!!!
×
×
  • Create New...