Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Udało się:multi: Ale kciuki dalej oczywiście trzymane:thumbs:
  2. Może to Fruzinkowa wątroba, jakieś chwilowe pogorszenie?
  3. Antosiu, kiedy ktoś ciebie zauważy?
  4. Oby się udało wszystkie sprawy pozytywnie załatwić, wtedy i Jorgusia będzie miała dom!
  5. Domy dla całej gromadki potrzebne!!!
  6. Szukamy pilnie domu dla Luny - ona może nie przeżyć schroniska!
  7. Wytrwale szukamy domu!!!
  8. To straszna kwota te 100 zł :shocked!:A przecież na jednym zabiegu się nie skończy! Niestety nie przychodzi na myśl nikt kogo zainteresowałaby taka peleryna:shake:
  9. Mruczuniu, wszystkiego najlepszego w nowym domku:multi::loveu: A Basi się nie dziwię:shake:
  10. Kciuki trzymane bardzo mocno:thumbs: Ja też jestem z Krakowa!
  11. Super zakończenie:multi::multi::multi:
  12. Samotny Antoś o domek prosi!
  13. Do góry kocia mamo! I maluszki też!
  14. Może sprawy mieszkaniowe tych państwa w miarę szybko się rozwiążą i Jorgusia będzie miała dom. Oby!
  15. Przypominamy Frania!
  16. Wiadomo już coś?
  17. Do góry koteńko!
  18. Apartament i tak się przydał...kotkom. Więc robota nie poszła na marne! Ale spryciula z tej Buni, wie jak Cie podejść i obłaskawić:evil_lol:
  19. I szukamy dalej domku dla tej cudownej, kochajacej koty suni!
  20. Szkoda, że nie zdecydowali się na dwójkę...Nawet kotu przyjemniej jak ma towarzysza...Ech, szkoda:sad:
  21. Środa to już właściwie jutro! I Mruczuś będzie w swoim domu:multi:
  22. Rehabilitacja u Fruzi zdziałała cuda:multi:
  23. Biedna Luna:-( Mój Cofi był w podobnej sytuacji - też ok. 10-letni kocurek, oddany, po śmierci opiekuna, przez rodzinę do schroniska, przerażony, wciśnięty w kąt. Od marca jest już u mnie.
  24. A ja sobie tak marzę, żeby ci państwo wzięli obu chłopaków! Może wybór będzie tak trudny, że wezmą dwójeczkę;)
  25. No to kciuki trzymane:thumbs:
×
×
  • Create New...