Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Czas się przypomnieć!!!
  2. Kciuki trzymane bardzo mocno!!!
  3. Kto cię sunieczko pokocha???
  4. No to w górę Gogusiu, przecież ty też musisz mieć domek!
  5. Szukamy więc dalej, dla tej suni dom musi się znaleźć!!!
  6. Tego się niestety obawiałam:-( Nie zadzwonili nawet?
  7. No fakt, że był zawsze, ale może ma dyżur (o ile jeszcze jest coś takiego jak szpital dyżurny)
  8. Uff, już się przestraszyłam, że malutka wróciła z adopcji
  9. Stadko pięęękne!!! :loveu:I Reksiulek taki uśmiechnięty:loveu: Elu, w moim regionie karetki jeżdżą tak jak zwykle, czyli rzadko, ale te u Ciebie to pewnie gnają do Żeromskiego.
  10. Przecież Ania i Kropka pisała, że szylkretka Migotka ma dom!!! Czyżby wróciła z adopcji???
  11. Ja myślę, że z Gdańska do Olsztyna coś dałoby się załatwić, bo to przecież nie tak bardzo daleko, a z Olsztyna do Krakowa kotek pojechałby z tą dobermanką. Może skontaktuj się z Ania i Kropka i zapytaj czy to pewne na 100%. A to, że zwierzaki pokonują setki kilometrów, to na dogo normalne;)
  12. Widać musi najpierw zaufać, ale w domu na pewno wszystko będzie OK!
  13. Dobrze, że już czują się lepiej :multi:A szczepienie musi niestety poczekać.
  14. Pokaż się Nowinko jaka jesteś piękna! I wcale nie wyglądasz na 10 lat!
  15. Ja też myślę, że we wrześniu coś się ruszy. A Rudolf szuka domu cały czas!!!
  16. Dog master, dlaczego tak pesymistycznie? Z białym wcale tak nie musi być, a Kinya to specjalistka od kotów:) Jakby co, to przeczytałam na innym wątku (pisze Ania i Kropka), że w przyszły weekend z Olsztyna do Krakowa jedzie dobermanka ze schroniska.
  17. No to trzymamy kciuki, żeby jutro był TEN dzień:thumbs:
  18. Mnie by tam pogoda nie odstraszyła jakbym miała iść po sunię! Chyba temu domkowi specjalnie nie zależy. Obym się myliła!
  19. Malutki, wracaj szybciutko do zdrowia!!! A jak Henio, też się zaraził?
  20. A co, u Was jakieś kataklizmy pogodowe??? W Krakowie pogoda całkiem ładna!
  21. Ale wiadomość:multi::multi::multi: Tak się cieszę:multi::multi::multi: Bądź Kiaruniu szczęśliwa w nowym domku:loveu:
×
×
  • Create New...