Szkoda, no ale na siłę nic się nie da.
Jakiego dokładnie koloru jest Kiara, bo całkiem czarna to chyba nie? Mnie się wydaje, że ona jest bardziej brązowa, jeżeli tak, to trzeba by tę jej barwę wyeksponować w ogłoszeniach.
Będę podnosić wątek!
A ta pani nie mogłaby jej wziąć choć na DT, przekonaj ją, że jeden kot więcej, jeden mniej nie ma takiej dużej różnicy, przecież i tak ją dokarmia, więc mogłaby jej udostępnić dom.
Ja mam jednego rudego kota, i rudą sunię w typie ON-ka/belga. A przedtem miałam terriera irlandzkiego.
Ten drugi Twój wątek znam, nawet się tam wpisywałam, bo mam go w subskrypcjach!