Oj, żeby się udało z tym transportem! Może ktoś będzie wracał z urlopu znad morza na południe? Trzeba zgłosić to na wątku transportowym. Wiem, że psy pokonywały już taką odległość, sama mam sunię z Sopotu, no ale ją osobiście przywiozła Brązowa z Abi.