Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Do jakiego miasta byłby transport? To chyba nie jest ten domek z ogłoszenia w kocim czasopiśmie? Bo ten miał być w październiku.
  2. Ja też to przypisuję starości. 12-13 lat to może nie tak bardzo dużo, ale psy, tak jak ludzie, różnie się starzeją, poza tym Tinka chyba nie miała wcześniej wesołego życia...A swoją drogą, myślałam, że Rudi jest młodszy, nie wiem dlaczego, ale wydawało mi się, że ma teraz około 7 lat.
  3. Rozmawiałam wczoraj z wetką na ten temat, przy okazji szczepienia Vegi. Powiedziała, że niektóre psy mają genetyczną tendencję do tworzenia tłuszczaków. Tłuszczaki są ruchome, tzn. przesuwają się pod palcami,raczej miękkie, kaszaki są twarde. Jeżeli u Buni jest to faktycznie tłuszczak, to może tego nie ruszać, jeżeli jej nie przeszkadza? Sama już nie wiem.
  4. Ale postępy:multi: Filifionka i Tosia zgodne dziewczynki, w tym łóżeczku wyglądają jak siostrzyczki:loveu:
  5. W tym samym miejscu rośnie? Bo Tinie momentalnie urósł w tym samym miejscu, taki sam, ale nie zdecydowałam się na powtórną operację. Ten guzek (tłuszczak? kaszak? włókniak? w sumie sama nie wiem co to jest) przy sutku był wycinany, natomiast na grzbiecie był odsysany i łyżeczkowany. Oba odrosły momentalnie.
  6. :klacz::klacz::klacz: Kto to mógł być? Nie jestem pewna odpowiedzi...:confused:
  7. No pewnie, przecież to jej osobiste łóżeczko;) W tym zielonym kaftaniku jest jej bardzo do twarzy:loveu:
  8. Jakieś nagrody przewidywane?;)
  9. Jak zdrowie Neli? Czy już wiadomo co jej dolega? Jeżeli te ostatnie fotki są nowe, to zmiany na skórze dalej są:-(
  10. Podskoczymy sobie trochę!
  11. Lucuś wygląda na zdrowego kotka. A mieszkanko to ma super urządzone:)
  12. Śliczny portrecik ślicznej Filifionki:loveu:
  13. Domek jest :multi:Transport musi się znaleźć!!!
  14. Udało się:multi:
  15. Ale w dalszym ciągu jeszcze jeden jest do złapania, tak?
  16. No to szansa w dalszym ciągu jest!
  17. Już wiadomo, że nic z tego?
  18. Edzina przywiozła mi wiosną Cofi'ego z Uciechowa:)
  19. Oby udało się znaleźć dla niego dom:modla:
  20. Dziwna kobieta :shake:Jak miała klatkę-łapkę, to nie dziwota, ze jej się udało.
  21. Dobrze, że kotka już po sterylce. Może tego ostatniego Tobie uda się złapać. Ta pani chce kotki zostawić u siebie, czy je wyadoptować?
×
×
  • Create New...