Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Trzymam kciuki za tego ostatniego, musi się udać!
  2. Siusiała w domu, czy w ogóle jeszcze nie?
  3. Masz rację Elu, trzeba znaleźć chwilę czasu i odwiedzić Was w realu;) Zastanawiam się dlaczego Bunieczkę tak boli, że nie chce się ruszyć. Bo moja Tina już pierwszego dnia wieczorem była na krótkim spacerku i nawet sama zeszła ze schodów, a miała sterylkę plus wycięcie tłuszczaków na sutku i grzbiecie.
  4. Zaglądam i też czekam
  5. O, teraz widać wyraźnie! Są śliczne:loveu:
  6. Tina była już briardem, PON-em, skye terrierem, pirenejczykiem, teraz yorkiem. Może być i tak;)
  7. Ooo, york, tego jeszcze nie było;)
  8. Te drzwi, muszę się pochwalić, zrobili moi synowie, własnoręcznie, 7 lat temu i do dziś stoją:smile:
  9. To zdjęcie robione jest przy balkonie w kuchni. Z uwagi na koty wstawione są dodatkowe drzwi z siatki. Tinka była na balkonie jeden raz, rok temu, dosłownie na chwilę. Jakoś zupełnie ją balkon nie interesuje. Ale gdzieś już na jakimś wątku czytałam, że pies zabrany ze schroniska bał się wyjść na balkon. Nie wiem czy Tinka się boi, czy nie, raz już przecież na balkonie była, w każdym razie nie ciągnie ją w tamtą stronę;)
  10. Rozumiem, Oluś w kwestii kotów jest niereformowalny:shake: Wielka szkoda, ale cóż poradzić...
  11. Mnie się to pierwsze zdjęcie szalenie podoba - czysta radość życia:loveu:
  12. A może Oluś zjada tylko obce koty, a swoje zakceptuje jako część domowego stada? Moja sunia też goniła obce koty dopóki nie miała "swojego", no fakt, że było to kocie niemowlę, ale i tak byłam w strachu. Okazało się, że przyjęła je jak swoje dziecko. Z drugim, trzecim i czwartym kotem zupełnie nie było problemu.
  13. I co z naszą panienką???
  14. Uszom już chyba wystarczy;)
  15. Jest śliczna :loveu:I do tego prawdziwa kocia dama:loveu:
  16. Szylkretka w lisiej, tj. kociej czapie:loveu:
  17. Cztery - kotkę i 3 kocurki + dwie sunie:)
  18. Prześliczne :loveu:Niestety, mogę tylko podrzucić, chociaż marzy mi się szylkretka. Rude już mam, inne kolory też;)
  19. No to mocno:kciuki::kciuki::kciuki:
  20. Czyżby coś???
  21. Bądź szczęśliwa koteczko:loveu:
  22. Jak tak czytam o Fidze, o zjadaniu wszystkiego co jadalne i niejadalne, to przypomina mi się książka "Marley i ja":evil_lol:
  23. No, to masz trochę urozmaicenia Rudi, ale nic innego Ci nie pozostało, jak uzbroić się w cierpliwość, a kontemplując przy jedzeniu, pomyśl jaki to dobry uczynek spełniasz przyjmując biedną sierotkę pod swój dach;)
  24. Jakaś cisza tu taka nastała...
×
×
  • Create New...