Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Rozkoszne dziecię;) Stałe atrakcje zapewnione:evil_lol:
  2. Kciuki mocno trzymane:thumbs:
  3. Tym razem już musi się udać!
  4. Te poduchy to przedsmak domu;)
  5. Jest śliczna :loveu:Oby jak najszybciej znalazł się domek!
  6. A mnie czeka w listopadzie, najprawdopodobniej, przeprowadzka...
  7. Nareszcie działa mi ikonka szybkiej odpowiedzi, bo do tej pory śledziłam wątek, ale nie mogłam się wpisać. Strasznie się ciesze, że już jutro sunia będzie w swoim domu:multi:
  8. No to czekamy, z nadzieją
  9. Tak się cieszę:multi::multi::multi:
  10. Super:multi::multi::multi:
  11. Ano :)Trochę tych wspomnień jest z 20 - w sumie - lat...
  12. Mimiś, pilnuj wątku, żeby zapoczątkować tę 101 stronę - kto pierwszy, ten lepszy;)
  13. Ja, póki co, też nie mam ten weekend wolny, ale jak transportu brak, to chyba nici ze wspólnego spacerku...
  14. Kciuki dalej mocno trzymane:thumbs:
  15. [quote]za lozkiem odnalazlam duzo ciekawych rzeczy na przyklad: - pasek ktorego szukalam ostatnio w amoku i musialam sie zadowolic jakims innym :roll: - dwie pary skarpetek - korale - "oko proroka" - pamiatka - korektor do twarzy!!!!! tak sie ciesze ze sie odnalazl!!!! - kulki z papieru - dwie myszki (jednak nie wyparowaly) - opakowanie po podkolanowkach :-o - gumke do wlosow [/quote] Same niezbędne kotu rzeczy:evil_lol:
  16. Wyprawa na Psisrajec przypomina do złudzenia nasze wycieczki z Vegunią (jak jeszcze była młoda, bo piękna to jest do tej pory) na "jej" łączkę. A na łączkę szło się cały czas pod górę:evil_lol:. I też w wysokiej trawie były bażanty, nieraz przebiegł zając, a nawet, zdarzało się, że sarny. Droga powrotna podobnież przebiegała już krokiem dostojnym, z psem na luźnej smyczy, trzymającym się prawidłowo lewego uda;)
  17. Czyli wszystko zależy od tego, kiedy Twoja mama, Kasiu, będzie wolna, bo ja te 2 godziny w któryś weekend wygospodaruję, a pogoda podobno ma być teraz ładna. W takim razie dajcie Panie znać kiedy będziecie miały czas.
  18. Aż się wierzyć nie chce, że żadnego odzewu na ogłoszenia:shake:
  19. No to cudownie :multi:Trzymam kciuki:thumbs:
  20. Szybko do góry póki dogo mi działa!!!
  21. Dlaczego musi być przez tydzień w łazience? Moja Milka po sterylce też zachowywała się jak chory kot, prawie nie ruszała się z miejsca - to wszystko przez ten kubraczek. Z chwilą zdjęcia kubraczka, kot w cudowny sposób ozdrowiał:evil_lol:
  22. Dlaczego się martwisz? Czy coś się dzieje?
×
×
  • Create New...