Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Pierwsza część Twojego postu, to jak początek jakiegoś thrillera albo horroru:-o Na szczęście z happy endem;) Wszędzie pada, tu jeszcze, na dodatek, między polami tak wieje, że chce głowę urwać! Biedny Czotek, i biedna Ela...
  2. Smutna historia... Załóż im koniecznie wątek na miau, poza tym ogłoszenia, ogłoszenia, jak najwięcej ogłoszeń. Chętnych na koty rasowe jest zawsze więcej niż na tzw. dachowce. Tylko żeby ktoś nie chciał ich do pseudohodowli. Czy kotka jest wysterylizowana?
  3. Bałam się zapytać o Aslana, a tu, na szczęście, okazuje się, że chłopak sobie poradził :multi:
  4. Świetna wiadomość:multi: DT to bardzo dobry pomysł, pozwoli poznać Mirkę w warunkach innych niż działka. Ciekawe jak sunia będzie czuła się, zachowywała w mieszkaniu. Ale jest na tyle młoda, że wszystkiego się jeszcze nauczy, do każdych warunków przyzwyczai. Trzymam kciuki, żeby się wszystko udało :thumbs:
  5. Chyba tak trzeba myśleć, bo inaczej to wszystko byłoby bez sensu...
  6. Mimiś, co się stało??? Niecały miesiąc temu odeszła moja Tinka:placz:, teraz Rudi:placz:, jakie to wszystko smutne:-( :-( :-( Rudi kochany, bądź tam, za TM, tak szczęśliwy, jak szczęśliwy byłeś u Mimiś [*] [*] [*]
  7. Jeszcze na dobranoc się przypomnimy!!!
  8. Mireczka się przypomina!!!
  9. Do góry Miruniu, może ktoś cię wypatrzy!
  10. Rzeczywiście, na tych nowych fotkach wygląda na mniejszą niż poprzednio się wydawało. To typowo domowa sunia, nie do budy:shake:
  11. Trochę długo się ta pani namyśla... W międzyczasie dalej szukamy domku dla Mireczki!!!
  12. [quote name='tomcug']No proszę, ja też bliźniak. :evil_lol:[/quote] To już trzy Bliźniaki, a raczej trojaczki;) Kto jeszcze dołączy?
  13. To Ty Elu też Bliźniak, tak jak ja?
  14. Ode mnie też najlepsze życzenia:Rose: Mnie kolejny rok mija w czerwcu;)
  15. No to w górę Mireczko, po domek!!!
  16. [quote name='wisela1']Wróciłaś !!! [URL="http://img526.imageshack.us/my.php?image=96783004.gif"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8475/96783004.gif[/IMG][/URL] [/quote] Śliczna animacja:-)
  17. Sunia w typie wyżła szorstkowłosego - śliczna:loveu:
  18. Tak, tak, czekamy na fotki i dalsze wieści:-) I kciuki :thumbs:za powodzenie zabiegów na nóżce. Wiosna, lato, to dobry okres na rehabilitację, wierzę, że się uda!
  19. Nie zawsze, niestety, można pomóc :-( [*] [*] [*]
×
×
  • Create New...