Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. [quote name='wisela1'].. Nie wyjaśnionym pozostaje jak tego dokonał, bo lampa PRZYKRĘCANA...[/quote] To proste - wziął śrubokręt i odkręcił ;) Oj, zdolny z niego chłopak, zdolny niebywale :evil_lol: A Dyzio pomalutku do przodu :loveu:
  2. Mój Teoś też lubi nasiusiać do miski Vegi, ale nie pełnej, tylko pustej. Wie, że mu tego nie wolno i ucieka wtedy co sił w nogach. Nasiusiał mi też do plastikowej miski na parapecie okna w kuchni, gdzie były jabłka. Jabłka wyrzuciłam, miskę umyłam, ale już jej tam nie postawiłam, żeby nie kusiła. Zdarza mu się też podsikiwać inne miejsca - drzwi wejściowe, buty, tak jakby znaczył, a przecież był wykastrowany w wieku 6 miesięcy i tego odruchu jeszcze nie miał. Żaden inny mój kot tego nie robi, tylko Teoś.
  3. Jak dzisiaj Dyziulek, dalej zastraszony i obolały?
  4. Dlaczego nikt jej nie chce???
  5. Tak, Franciszek Klimek pisze przepiękne wiersze o kotach.
  6. [quote name='wisela1']Ela, nie wmówisz mi ze można mieć MNIEJSZY metraż od mojego....[/quote] Mniejszy nie jest, tylko zagracony. Za to łazienkę mam mniejszą od Twojej:eviltong:
  7. [quote name='wisela1']Ja mam dużo czarnych kotów... Staś zawsze chciał czarnego to powycinałam mu z kartonu i poposadzałam na d szafkami na półkach...[/quote] Elu, jestem pełna podziwu dla Twoich wszechstronnych zdolności:crazyeye: Czy jest coś, czego nie potrafisz?;) A drapak cuuudny! Też bym taki chciała, ale nie mam gdzie go postawić:shake:
  8. Starsze, domowe kotki bardzo źle znoszą schroniskowe warunki:shake:
  9. Oj, to jednak mój brunecik duuuużo spokojniejszy, no ale i dużo starszy;) Jedno co mają wspólne - to apetyt :evil_lol:
  10. Co się Buni porobiło? Kręgosłup? Stawy?
  11. Niespodziewana, tragiczna wiadomość:placz: Psotusiu [*] [*] [*] Erin :calus:
  12. Ta fotka z lodówką - cuuudna:loveu: Co do pralki, to niestety prawo serii, jak się coś zaczyna psuć, to inne przedmioty nie chcą być gorsze:diabloti: Febe ma mieć operowany guzek?
  13. Widać, że NOWI już się całkiem zadomowili :loveu:
  14. [quote name='tomcug'] Elu, przydałyby się nowe fotencje, mogę oglądać każdą ilość. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Dołączam się do prośby;)
  15. A więc jest lepiej :multi:chociaż leczenie jeszcze długie. Żeby tak udało się wygrać z tym herpesem, to by oczka szybciej wyzdrowiały. Kciuki nieustanne:thumbs:
  16. Te złożone łapki Koksika - cudo:loveu: Jeszcze sesja zdjęciowa Dyziulka była obiecana;)
  17. Czyli dzień jak codzień ;):multi:
  18. Koksik śliczny :loveu:Taki duży i wysmukły, jak czarna pantera:loveu:
  19. Wszyscy już w domu:multi::multi::multi:
  20. Supergoga myślała, myślała...i wymyśliła :loveu::multi: Wielkie dzięki :buzi::loveu: Ja to się już doczekać nie mogę, tak jakby Koksik do mnie jechał ;)
  21. [quote name='wisela1']Dyziulo zaczął 500 stronkę naszego wątku.....[/quote] To na szczęście:loveu: Myślę, że Dyzio szybciutko się zaaklimatyzuje, a szyneczka mu w tym pomoże;) Na fotce wcale nie wygląda "strasznie". Ciekawe co powie wet, jaka będzie diagnoza:roll:
  22. Te zdjęcia to rzeczywiście "ku pokrzepieniu serc". Kociaki cudne :loveu:A ta ostatnia fotka - rewelacja:loveu:
  23. Jak gromadka przyjęła Dyzia, i odwrotnie?
×
×
  • Create New...