Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. [quote name='ania14p']Miał być jeden :cool1:, a tu widzę dwa "tymczasy" :mad:, Eluś nie szalej![/quote] No, przecież bilans musi się zgadzać ;) Eluniu, tak się cieszę :multi::loveu:
  2. No i proszę, jaka zdolna sunia, uczy się błyskawicznie :multi::klacz: Serdeczne pozdrowienia dla p.Anuli :loveu:
  3. Febe bardzo odczuwa tę zmianę, tęskni... :-( Zwierzaki w ogóle bardzo źle znoszą wszelkie zmiany, a kotki to szczególnie wrażliwe, delikatne stworzenia. Febe, koteńko, musisz wziąść się w garść i nie sprawiać Eli dodatkowych kłopotów :thumbs:
  4. Elu, jesteśmy z Tobą, masz w nas zawsze podporę :calus: Trzymaj się kochana. Staś też pewnie rozpacza...:-(
  5. Normalnie SZOK !!! Nie, ja się nie zgadzam, za dużo tego nieszczęścia w tak krótkim czasie:placz::placz::placz: Elu kochana, tak strasznie mi przykro, jestem myślą z Tobą i Stasiem :calus: Koteńki [*] [*] [*]
  6. Ale super wieści:multi::multi::multi: Mireczka już w domu:multi::multi::multi:
  7. Elu, tak mi przykro :-(, przytulam Cię mocno :glaszcze: Czotuniu, bądź szczęśliwy w Tamtej Krainie i czekaj...kiedyś się wszyscy spotkamy... [*] [*] [*]
  8. U mnie też wyobraźnia zawsze pracuje, za bardzo pracuje :shake:
  9. Felusiu, spotkasz się tam, za TM, z moją Tiną - ona bardzo lubiła kotki... Biegajcie TAM razem po łąkach... [*] [*] [*]
  10. Kacpruś poszedł do panny w zaloty ;). Widać, że się już chłopak całkiem dobrze czuje:loveu:
  11. Jeżeli wyszycie cewki rozwiąże problem, to chyba nie ma innego wyjścia, tylko zabieg... Jak ja nie znoszę wszelkiego rodzaju zabiegów, to się zawsze wiąże z okropnym lękiem:shake:
  12. Jak po wizycie u weta? Choróbska idźcie precz:mad:
  13. ALE WIADOMOŚĆ :crazyeye: SUPER :multi::multi::multi:
  14. Dzięki :loveu: i odwzajemniam dobre życzenia w kierunku północnym:)
  15. Fotki Adki z kotkiem baaardzo mile widziane:loveu:
  16. Do końca może się już nie oswoić, albo potrwa to jeszcze jakiś czas, ale najważniejsze, że dobrze czuje się w nowym domku, że uznała go za swój :multi:
  17. Czoteczku :thumbs: Mojej Vedze też wyrósł nowy guzek... mam go obserwować...
  18. Dziękujemy , również pozdrawiamy :)
  19. Wiedziały, gdzie można wygodnie odpocząć po podróży ;)
  20. Dla obu Jubilatek :Rose: :new-bday: :tort:
  21. Ale wieści z nowego domku będą, prawda? Cieszę się, że tak szybko się udało:multi: Powodzenia w nowym domku, kociaki:loveu:
  22. Zenusiu, oby cię ktoś wypatrzył!
  23. Tutaj też prosimy o wieści z nowego domu A co ze sterylką? Czy będzie to jeden z punktów umowy adopcyjnej, o ile obie panie taką umowę ze sobą będą zawierać?
  24. To świetnie:multi: A gdzie ten domek? U kogoś z miau lub dogo?
  25. Chociaż was podniosę kociaki!
×
×
  • Create New...