-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/1869/1869564pf0ucbe56y.gif[/img][/url]
-
[quote name='dOgLoV'] dawno Ibri nie nalała na psie legowisko no to dzisiaj postanowiła nam przypomnieć jak to wygląda :mad: na kolanach czyściłam je od sierści , całe było zasłane Nerona włosem , wyczyściłam , umyłam podłogę i zamknęłam drzwi zeby psy mi nie naciapały , ale w pokoju została Ibri :angryy:[/QUOTE] Było za czyste:eviltong:, a poza tym została sama, zamknięta w pokoju....mnie to nie dziwi.
-
[B]Moi Drodzy, życzę Wam spełnienia marzeń, a naszym Braciom Mniejszym zdrowia, miłości i sukcesów wystawowych w nadchodzącym Nowym Roku!!![/B] [URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/2633/2633939kf1dz42r3a.gif[/IMG][/URL] i jeszcze tak przy okazji wpadnijcie tu...[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237921-Wołanie-o-pomoc-dla-Daszki-!-Do-15-01-2013-godz-20-00[/url]
-
Fajna świnka:) i od nas [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/3213/3213773b08wad6gg2.gif[/img][/url]
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
M&S replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/857/857292uw5t7fuy80.gif[/img][/url] -
Pięęękne!!! [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/1163/1163894fbxpgkkgq8.gif[/img][/url]
-
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
M&S replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Najlepszego domu dla Bafi w Nowym Roku życzę!!! [url=http://www.picturesanimations.com/newyear][img]http://www.picturesanimations.com/n/newyear/2sy7.gif[/img][/url] -
[url=http://www.picturesanimations.com/newyear][img]http://www.picturesanimations.com/n/newyear/z27.gif[/img][/url]
-
[url=http://www.picturesanimations.com/newyear][img]http://www.picturesanimations.com/n/newyear/x25.gif[/img][/url]
-
[url=http://www.picturesanimations.com/newyear][img]http://www.picturesanimations.com/n/newyear/www.gif[/img][/url]
-
Trzymam mooocno za odnalezienie!!!!! I [url=http://www.picturesanimations.com/newyear][img]http://www.picturesanimations.com/n/newyear/vvv.gif[/img][/url]
-
Dobrego Nowego Roku i najlepszego domu dla Fryderyka!!! [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/2965/2965628r5ad7o9d2g.gif[/img][/url]
-
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Niech Nowy Rok przyniesie dobry dom dla cudnego Glutko-Kangura, a Tobie [B]AMIGA [/B]siły i wszystkiego, co najlepsze!!! [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1853/1853149la5rr1ot3g.gif[/img][/url] -
Polo, piękny młody psiak w typie flat retrievera - szukamy DS
M&S replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
I znowu kolejna bieda bez domu..... -
Oczywiście, że [U][B]TYLKO[/B][/U] po mamusi:) [B]Shilomaniak[/B], gdzie masz swoją galeryję...?
-
[quote name='Ty$ka'] Jak tam przed Sylwestrem?[/QUOTE] Pewnie się szykują;)
-
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
M&S replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam wszystko. Cudna mała. Nieustająco Was podziwiam... -
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Hahahah jeden? Kużden jeden jest ostatni :-) Nutusiu, a ten młodzianek by się w torebce nie przejechał z Tobą do pracy ? ;)[/QUOTE] Tak własnie myślałam;) Całkiem ciekawy pomysł, byłby takim "Nowym Roczkiem".... -
Ja to już duuuże stworzonka:multi::loveu:, już nie pełzaczki:lol:. Śliczna Płomyczka:):):)
-
[quote name='Nutusia']Pani "wylewna" odpisała "czy gdybym się zdecydowała na Motka, była by możliwość transportu?" Ja już pomijam błąd ortograficzny... Ale co, jeśli napiszę, że byłaby możliwość, a pani się okaże kosmitką (bo na taką zakrawa) i trzeba będzie Moteusza na księżyc wysłać?!?!?! :)[/QUOTE] Tak bez oglądu "na żywca"...? No właśnie, co jak się nie spodoba i nie daj boże zrobi siusiu w domu, albo coś pogryzie?!
-
Dzień dobry Oskar:)
-
Bystry wzrok.... [url]https://lh5.googleusercontent.com/-CvP4DolyOD4/UOFiHw2ISWI/AAAAAAAAAok/vGk1ladyoO8/s640/557247_4100416352629_1400122445_n.jpg[/url] Kawał kobity z Dory:)
-
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Rozumiem, to tak jak u mnie - juz więcej nie będzie szczeniaków na dt ;)[/QUOTE] Taaak.....juk kiedyś to mówiłaś, był przecież w Twoim DT taki jeden scyl;)