-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Aleksandra95']Miłego dnia i oczywiście sylwestra udanego :-)[/QUOTE] Dziękujemy:):)
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/125/125419oj4wb3q90x.gif[/img][/url] Miło Cię widzieć w Twojej galerii.
-
Trochę się pozagryzamy;) [url]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/15627_4100416552634_702740133_n.jpg[/url] Doberek:)
-
[quote name='Luzia']To dużo przyjemniejsze dla psa gdy zlewa petardy, wiem na przykładzie starej suki :)[/QUOTE] jasna sprawa. Witanko w ostatni poranek roku:)
-
[quote name='jamnicze']Ślisko? U nas po śniegu śladu już nie ma, ale tak to jest nad morzem ;)[/QUOTE] Ano slisko, ja zaopatrzyłam się w specjalną sól i sypię niestety, bo nie sposób skuć tego lodu....
-
[quote name='Nutusia']Ludzie to... snoby!!! Mam pomysł - trzeba ogłaszać, że to border colie w typie... kundelka! ;)[/QUOTE] Ale border to pies bardzo aktywny i to może trochę zniechęcić ew. dom..... Witam się rano u Frycka:)
-
Ładna ta sfora......:lol: Ale te fotki, to troszkę nie z obecnej pory roku:cool3: Doberek Sajduchy!!!
-
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Nie zakładałam mu wątku - liczyłam, że do nowego roku domek znajdzie, bo przecież my nie możemy mieć w DT szczeniaka!!!!!![/QUOTE] Aha............ Cześć Glutku:) -
[quote name='Izabela124.']A ja fotki bym obejrzała :)[/QUOTE] Ja też chętnie zobaczę:)
-
ale mnia.... [url]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/47670_124054551094025_1415195805_n.jpg[/url] Fajne efekty nudy:)
-
świetna fota:) [url]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/574757_4100530715488_294402853_n.jpg[/url]
-
[quote name='Aleksandra95']przywitam się po spacerku :)[/QUOTE] hello:) [quote name='Tekla64']wieczorowa pora w niedziele jeszcze w poswiatecznym i przed swiatecznym nastroju sie witamy a u nas calkiem nie zla pogoda i bylismy na spacerku a co wiec i wam zyczymy coby jutro juz byl cudny spacer[/QUOTE] Witam w nieustająco światecznym nastroju;) Było super słonecznie, ale u nas jest ślisko jak diabli.....więc spacery nie są przyjemne.
-
Piękny jest ten świnek bojowy:):)
-
[quote name='Nutusia']O ja cię... istnieje w ogóle dłuższa nazwa jakiejkolwiek rasy?!?!?!?!? Fryderyk to Fryderyk - drugiego takiego nie ma i w tym jego siła! Frycuś - rzucam na Cię czar... U nas działa jak złoto ;)[/QUOTE] A nie wiem, nie sprawdzałam;) Ale jest też trochę długich nazw... Czaruj Nutusia, bo Ty masz ten dar!!!
-
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Powiem Wam, że wbrew oczekiwaniom miałam może 5 telefonów w jego sprawie, totalnie głupie - ale myślałam, ze będzie więcej.[/QUOTE] Szkoda, że głupie były..... -
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
piękne zdjęcie:loveu: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-8aTnl7-u1RI/UM3OPYIDbaI/AAAAAAAABU4/5IypQqwbky0/s640/_DSC8915.jpg[/url] ciekawe, co chciał powiedzieć;) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-pB9GkDNAXfA/UM3OQxVvrEI/AAAAAAAABVc/-bYe2XDoGh0/s640/_DSC8936.jpg[/url] -
[quote name='Ellig']Frycek jest bardzo podobny do Border Collie:)[/QUOTE] Mnie się wydaje, że jest raczej w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriver;) tylko z wiekszą ilością białych znaczeń... Ale nie ma to znaczenia, ważne, żeby odnalazł swój dom, albo trafił do właściwych ludzi.
-
[quote name='Buszki']Szczypawica ;).[/QUOTE] Przypomniała sobie jak to kiedyś było...;)
-
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Cudny!!!! Prawie podenko:) -
[quote name='dOgLoV']to teraz zdjęcia :loveu:[/QUOTE] Będą, ale nie teraz:eviltong:
-
Super!!!!!!!!!!!!!! Junior rośnie w oczach;) Rufolec:loveu: Pozdrawiamy.
-
[quote name='Błyskotka']A jakieś plany na Sylwestra ?[/QUOTE] Na białej sali oczywiście;) [quote name='jamnicze']Witaj szczęściaro na urlopie :)[/QUOTE] I kto to mówi:razz:, witaj. [quote name='dOgLoV']hejka ;)[/QUOTE] Hello:):) Dzisiaj byłam z wizytą u małych kociastych, są.....boooooskie [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/459/459830qyqjkq81to.gif[/img][/url] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/459/459830qyqjkq81to.gif[/img][/url] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/459/459830qyqjkq81to.gif[/img][/url]