Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Dobry wieczór:)
  2. Pewnie jeszcze świętują:)
  3. Cześć w piątkowy wieczór:)
  4. [quote name='unikatowydiament']też się lenię,i nic nie robię:evil_lol:,a mam co[/QUOTE] I bardzo dobrze;)
  5. Hello, miłego dnia:)
  6. Dzień dobry:)
  7. Widzę, że Księciunio na służbowe wizyty chodzi, super:):)
  8. Ładne zdjęcia [url=http://www.picturesanimations.com/emoticons][img]http://www.picturesanimations.com/e/emoticons/EmoPackv10_033.gif[/img][/url][url=http://www.picturesanimations.com/emoticons][img]http://www.picturesanimations.com/e/emoticons/EmoPackv10_033.gif[/img][/url]
  9. Hello Oskar:)
  10. [quote name='Aleksandra95']To udanego odpoczynku :)[/QUOTE] Dzięki:) [quote name='Buszki']My też jeszcze odpoczywamy ;).I byłyśmy już na spacerku w lesie,bo nie pada.[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']A ja będe sie lenić jeszcze do 7dmego :diabloti: fajnie i nie fajnie ale miałam zaległy urlop do wybrania więc teraz mam labę :cool1:[/QUOTE] Ja też będę się lenić jeszcze kilka dni.... U nas pogoda okropna, leje deszcz, a mogło być tak ładnie [url=http://www.picturesanimations.com/winter][img]http://www.picturesanimations.com/w/winter/Villagetoymaker.jpg[/img][/url]
  11. A u nas leje......masakra.
  12. [quote name='tulasy']Aniu pewnie nie poszłaś dziś do pracy i dlatego jesteś jeszcze w świątecznym nastroju ! A ja już od rana w pracy Basia[/QUOTE] Jestem na zasłużonym urlopie [url=http://www.picturesanimations.com/cats][img]http://www.picturesanimations.com/c/cats/42.gif[/img][/url] Bardzo Ci Basiu współczuję.....
  13. Oli na imprezkę się wybiera;):) pozdrawiamy.
  14. Wręcz odwrotnie;)
  15. [url=http://www.picturesanimations.com/snow_dolls][img]http://www.picturesanimations.com/s/snow_dolls/44.gif[/img][/url] Cześć Onku:)
  16. Witanko i dobrego dnia:)
  17. Cześć Morki:)
  18. Cześć:) Miłego dnia.
  19. M&S

    Sfora Hektora

    Witanko po Świętach:) Piękny spacer.
  20. Fajne scylki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Doberek:)
  21. M&S

    Anioły i Demony

    Lolka..................................:-(:-( to boli bardzo. Wiem. [url=http://www.picturesanimations.com/candle][img]http://www.picturesanimations.com/c/candle/25.gif[/img][/url]
  22. [url=http://www.picturesanimations.com/christmas_tree][img]http://www.picturesanimations.com/c/christmas_tree/54.gif[/img][/url] Uprzejmie donoszę, że Asiaczki nie mają internetu......
  23. Dzień dobry po Świętach [url=http://www.picturesanimations.com/dogs][img]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/157.gif[/img][/url]
  24. Cześć Dziewczyny:):)
×
×
  • Create New...