Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Izabela124.']Na tym serwerze bardzo łatwo się robi i potem dba o stronę :) Poza tym zawsze mogę pomagać w aktualizacjach :)[/QUOTE] To muszę zacząć poważnie myśleć:) (myślę straaasznie długo) Bo moje Burki powinny mieć stronę...
  2. To ja pomyślę, tylko nie mam pojęcia o serwerach, itd. itp...............
  3. [quote name='Izabela124.'] Oczywiście, że planuję. Ale kiedy moje plany wdrążę w życie to nikt nie wie :) Ale suka chińskiego grzywacza na pewno do nas zawita :)[/QUOTE] Brawo!!!! Trzymam kciuki za realizację planów:) A będziesz może robiła inne stronki?
  4. [B]Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!!!![/B] Buziaki dla Samsona, mam nadzieję, że u Was wszystko jest w porządku:)
  5. [quote name='Izabela124.']Cieszę się, że się podoba, bo sama ją robiłam i to moja pierwsza strona www :)[/QUOTE] Oooo, gratulacje, zdolna jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. [U][B]Proszę zerknijcie:[/B][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237921-Wołanie-o-pomoc-dla-Daszki-!-Do-15-01-2013-godz-20-00[/URL]
  7. [quote name='Buszki']My też witamy się w Nowym Roku :).[/QUOTE] HeLLo, hello!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. Dobrego Nowego ROKU [B]bety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
  9. [quote name='eliza_sk']Rude na zielonym - idealny zestaw, zgodzę się :) Zaraz założę reszcie wątek, to [I]se [/I]może coś wybierzesz ...[/QUOTE] Fakt, rude na zielonym, bomba;)
  10. [quote name='Izabela124.'] [B]Zapraszam na naszą nową stronę www[/B]: [URL="http://akizabo-kennel.manifo.com"] [IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Schronisko/Banner-strona.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Fajna stronka!!!!
  11. [quote name='gosiaja']Witamy sie w Nowym roku pogoda tylko mogla by byc lepsza bo jakos pochmurno[/QUOTE] [quote name='jamnicze']Pochmórno,to za mało powiedziane, błeee. A Saida cały czas śpi :evil_lol: Witanko w Nowym Roku :)[/QUOTE] Witamy serdecznie:):)
  12. [quote name='Tekla64']no i my sie witamy w tym Nowym swiezym jeszcze Roku u nas pochmurno i wietrznie ale bardziej wiosennie jak zimowo[/QUOTE] Dzień dobry:):) U nas świeci i też jest wiosennie;)
  13. Pozdrawiamy w Nowym Roku:)
  14. Najlepszych domków w Nowym Roku, a Wam wszystkim wytrwałości!!! Noworoczne dzień dobry:)
  15. [B]Super wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
  16. [quote name='bety']wyobraziłam sobie taki spacer z akitami [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/112.jpg[/URL] Hi hi hi - ustanie o własnych nogach przy takiej bandzie akit - nie do zrealizowania :evil_lol::diabloti: Pzdr[/QUOTE] Zawsze można się położyć :evil_lol::eviltong:
  17. M&S

    Moje Chow Chowy

    Dzień dobry w Nowym Roku:)
  18. [quote name='bety']Cześć wilcze w Nowym Roku :) Pzdr[/QUOTE] Cześć Amerykanko [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/945/945077n6gv373mvj.gif[/img][/url]
  19. Witamy w Nowy Roku!!!!!!!!!!!!! Piękne zdjęcia:):)
  20. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/125/125419oj4wb3q90x.gif[/img][/url]
  21. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/125/125419oj4wb3q90x.gif[/img][/url]
  22. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/125/125419oj4wb3q90x.gif[/img][/url] w Nowym Roku.
  23. Dzień dobry w Nowym Roku [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/436/436227peh2tec0ns.gif[/img][/url]
  24. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/945/945076uyzon4w470.gif[/img][/url]
  25. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/945/945076uyzon4w470.gif[/img][/url]
×
×
  • Create New...