Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='dOgLoV']latem pewnie będę narzekała na gorąco ale człowiek chyba już tak ma że wiecznie na coś narzeka :roll:[/QUOTE] Ja nie będę, im cieplej, tym lepiej:)
  2. [quote name='dOgLoV']śnieżne zdjęcia są piękne :loveu: ale ja chce juz lato :cool1:[/QUOTE] Tak są piękne. Ten las ma taki klimat i jest cicho. Lato powiadasz, dobra opcja;)
  3. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03306.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03309.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03310.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03311.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03312.jpg[/IMG] i to wszystko:)
  4. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03297.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03302.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03303.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03304.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03308.jpg[/IMG]
  5. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03291.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03292.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03293.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03295.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03296.jpg[/IMG]
  6. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03282.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03283.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03284.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03285.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03286.jpg[/IMG]
  7. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03277.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03278.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03279.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03280.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03281.jpg[/IMG]
  8. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03272.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03273.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03274.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03275.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03276.jpg[/IMG]
  9. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03267.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03268.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03269.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03270.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03271.jpg[/IMG]
  10. To lecimy dalej:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03261.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03263.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03264.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03265.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03266.jpg[/IMG]
  11. Tak, bo to musi mieć ręce i nogi;)
  12. Firaneczka się nie podoba....;) [url]http://img203.imageshack.us/img203/5965/resizeofmiotdie3037.jpg[/url]
  13. [quote name='Aleksandra95']i u Was fajny lasek:)[/QUOTE] Mazowiecki Park Krajobrazowy, fajny;) [quote name='Buszki']Ale się wystraszyłam,jak ten śnieg zobaczyłam :evil_lol:.Jednak wolę taką pogodę jak jest teraz,a w każdym bądź razie,taką jak u nas :diabloti:.[/QUOTE] To stary śnieg, teraz jest szaro-buro.
  14. [quote name='Buszki']No bo lampą błyskają i spać nie dają...[/QUOTE] Zua Pancia, spać nie daje:razz:
  15. Hę.....ale o co chodzi;) [url]http://img839.imageshack.us/img839/6084/resizeofmiotdie3044.jpg[/url] Serdele:):)
  16. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03256.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03257.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03258.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03259.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03260.jpg[/IMG]
  17. Trochę zaległych zdjęć:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03251.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03252.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03253.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03254.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03255.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Asiaczek']Jak wpadniecie na mizianki, to sugeruję grube skarpetki i porzadne spodnie dresowe;) pzdr.[/QUOTE] Się wie i rękawice spawalnicze.....:evil_lol:
  19. [quote name='AMIGA']Nie nie, to siakaś aluzja to tego ostatniego, najostateczniejszego tymczasa, bo się już rozochocił[/QUOTE] Czuje się jak u siebie, to się rozochocił;)
  20. [quote name='Asiaczek']Na czyms musza ćwiczyć. alternatywą jest moja noga, a to mi się nie podoba;) pzdr.[/QUOTE] Kiepska alternatywa, lepiej niech trenują na pluszaku;)
  21. No tak, od małego uczysz zagryzania:evil_lol: [url]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9978_zps5ff8dfde.jpg[/url]
  22. Życzę Wam Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!!!!!!!!!!!!! Buziaki dla Majki:)
  23. Czekam niecierpliwie na fotencje!!!!!! Mały jest przepiękny:loveu:
×
×
  • Create New...