Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Asiaczek']Hej, witamy się i my u Was w 2013 Roku:) pzdr.[/QUOTE] Hej, hej witamy, witamy:):)
  2. Noworoczne Dzień dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Noworoczne Dzień dobry:multi:
  4. Dzień dobry w Nowym Roku:multi: U nas, jak to na wsi, walili jak nienormalni i Aiko nie najlepiej to znosił....Slash miał wszystko gdzieś, a koty zaciekwione wyglądały przez okno;)
  5. Cześć Oskar, mam nadzieję, że imprezka była udana!!!
  6. [quote name='marta.k9080']dzień dobry:p[/QUOTE] Dzień dobry:):)
  7. Ładne zdjęcia:):)
  8. [quote name='Cienka']Asiu masz cały miesiąc my w lutym nawiedzamy Wawę :P[/QUOTE] :crazyeye:???????????????????????????? Cienka, galerie pomyliłaś:evil_lol:
  9. Dzień dobry w Nowym Roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. Cudne [url]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/Adopcje%20psy/tn_PC280041_zps779535e5.jpg[/url] i to [url]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/Adopcje%20psy/tn_PC280032_zps8ac8461c.jpg[/url] Wszystkie piękne:):) Dzień dobry w Nowym Roku!!!!! Buziaki od nas
  11. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/3347/3347078hngk1i09nb.gif[/img][/url]
  12. [quote name='majowa']bardzo Was przepraszam że tak się wcinam, może któraś z cioć będzie mogła coś pomóc [URL="http://www.centaurus.org.pl/pozar/"]http://www.centaurus.org.pl/pozar/ [/URL][/QUOTE] Straszne...........................................
  13. [quote name='Asiaczek']Ale wypatrzyłaś, nonono... pzdr.[/QUOTE] Ma się to oko;) Asiaczku, życzę Tobie na 2013 Rok tego samego, czego życzę i sobie!!! [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1881/1881935ct99x3thtu.gif[/img][/url]
  14. [quote name='Asiaczek']Bawcie się dobrze:) i wszystkiego dobrego w Nowym 2013 roku:) pzdr.[/QUOTE] Jak zwykle ostatnimi czasy biała sala, ha ha:lol: Dzięki Asiu:):)
  15. Ale jestem urocza:loveu:, zobacz jak ona ma fajnie umaszczone nóżyny, lewa strona przednia i tylna łapka.
  16. [quote name='Błyskotka']He He biała sala rządzi ;)[/QUOTE] Ooo, tak:):)
  17. I te białe nóżki:loveu:
  18. Urocze stworzonko:lol::lol:
  19. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/840/840897j4nqhh76wi.gif[/img][/url]
  20. M&S

    Anioły i Demony

    Lolka, życzę, aby Nowy 2013 Rok był lepszy dla Ciebie!!! Ściskam i buziaki dla futer.
  21. M&S

    Moje Chow Chowy

    [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/840/840897j4nqhh76wi.gif[/img][/url]
  22. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/840/840897j4nqhh76wi.gif[/img][/url]
  23. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/848/848652g0t9giwgk6.gif[/img][/url]
  24. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/1869/1869564pf0ucbe56y.gif[/img][/url]
×
×
  • Create New...