Cześć niedzielne [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1321/1321900biykh6lro5.gif[/img][/url]
Miłego dnia i głaski dla futrzastych
[quote name='Kaaasia']Oli już dużo lepiej. Biega, skacze, rzuca zabawkami w choinkę czyli normalka ;)
No jutro może się wezmę za te foty psiowo kolorowe :evil_lol:[/QUOTE]
Dobre wiadomości!!!!!
głaski dla Olika i dobrej niedzieli:)
Nie ma sprawy, Wy i tak robicie ogromną wspaniałą robotę!!!!!
Ja na DT raczej się nie nadaję, to chociaż w takiej formie troszkę pomogę....
Trzymam kciuki, za domki dla malców i ich mamy!!!!!
Piękne zdjęcia!!!!
to
[url]http://images10.fotosik.pl/3107/cc324340c04a0db5.jpg[/url]
i to
[url]http://images10.fotosik.pl/3107/b189a02bc4d811b3.jpg[/url]
czy to są jemiołuszki?
[url]http://images10.fotosik.pl/3107/ca55136cfe4b572c.jpg[/url]
:loveu:
[url]http://images10.fotosik.pl/3107/f6ede934a2efac84.jpg[/url]