Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='jamnicze']A u nas szarówa :shake:[/QUOTE] U nas świeci:):)
  2. U nas też sniegu niewiele, ale za to jest slisko jak diabli..... Miłego dnia:)
  3. Cześć niedzielne [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1321/1321900biykh6lro5.gif[/img][/url] Miłego dnia i głaski dla futrzastych
  4. [quote name='*anusia&ajlu*']Asia ma w tel fb ;)[/QUOTE] Faktycznie, zupełnie o tym zapomniałam.....
  5. Doberek w niedzielny ranek:)
  6. [quote name='Kaaasia']Oli już dużo lepiej. Biega, skacze, rzuca zabawkami w choinkę czyli normalka ;) No jutro może się wezmę za te foty psiowo kolorowe :evil_lol:[/QUOTE] Dobre wiadomości!!!!! głaski dla Olika i dobrej niedzieli:)
  7. Cześć Buszki:) Buziaki dla kurdupelków i tych duzych też;)
  8. Nie ma sprawy, Wy i tak robicie ogromną wspaniałą robotę!!!!! Ja na DT raczej się nie nadaję, to chociaż w takiej formie troszkę pomogę.... Trzymam kciuki, za domki dla malców i ich mamy!!!!!
  9. M&S

    Sfora Hektora

    Piekny poranek u nas. Miłej niedzieli:)
  10. Ja też bywałam na fajnych imprezach sylwestrowych, ale z gatunku domowych. ostatnimi czasy bawię się w domu;) Witanko Bobiki:)
  11. Dzień dobry w niedzielny poranek:):)
  12. [quote name='Alicja']w domu też nie jest źle ;)[/QUOTE] Może być całkiem fajnie;)
  13. M&S

    Sfora Hektora

    Piękne zdjęcia!!!! to [url]http://images10.fotosik.pl/3107/cc324340c04a0db5.jpg[/url] i to [url]http://images10.fotosik.pl/3107/b189a02bc4d811b3.jpg[/url] czy to są jemiołuszki? [url]http://images10.fotosik.pl/3107/ca55136cfe4b572c.jpg[/url] :loveu: [url]http://images10.fotosik.pl/3107/f6ede934a2efac84.jpg[/url]
  14. [quote name='dOgLoV']podobno w styczniu ma przymrozić brrr ....[/QUOTE] Mróz już był, jak sie roztopiło to niech spada....ja nie chcę
  15. Chyba maluchy Was nie zjadły....;)
  16. [quote name='Izabela124.']Witam się :)[/QUOTE] Witam, witam:):)
  17. Od pewnego czasu podczytuję wątek.... Przelałam grosz na konto VIVY, pieniądze będą w poniedziałek na koncie fundacji.
  18. Super:):) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-ObBjsITHVoQ/UN7zG7TZgqI/AAAAAAAAG2Y/oJSl44oNuu0/s628/IMG_0110.JPG[/url] Buziaki przesyłamy!!!
  19. M&S

    Moje Chow Chowy

    Witanko wieczorowe:)
  20. Cześć Oskarro:):)
  21. [quote name='bety']Ale super rudzielec [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03547.jpg[/URL] Pzdr[/QUOTE] Fajny glutek;) [quote name='dOgLoV']dobry wieczór :morning:[/QUOTE] A dobry, dobry:):)
×
×
  • Create New...